Partner serwisu
30 września 2021

Wydłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu EKOkopalnia

Kategoria: XXVIII Sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO, 4-5 listopada 2021, Kielce

Masz czas jeszcze do 20 października 2021 r.!

Wydłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu EKOkopalnia

Istnieje jeszcze możliwość wzięcia udziału w IV edycji konkursu EKOkopalnia organizowanego przez wydawcę czasopisma branżowego „Surowce i Maszyny Budowlane” oraz portalu www.kierunekSUROWCE.pl, firmę BMP.

Założeniem konkursu jest przede wszystkim promowanie przedsiębiorców podejmujących działania oparte o zachowania ekologiczne. Wspierających działalność lokalnych społeczności i komunikujących się z nią na zasadzie dialogu, a także minimalizujących uciążliwości związane z eksploatacją kopalin. Propagujących rozwiązania sprzyjające ochronie gatunków występujących w bezpośrednim sąsiedztwie miejsc wydobycia i są odpowiedzialni za relacje z otoczeniem.

 

Najważniejsze informacje:

Udział w konkursie jest bezpłatny,

Celem konkursu jest popularyzacja tematyki ekologicznej i działań na rzecz lokalnych społeczności realizowanych przez kopalnie odkrywkowe surowców skalnych,

Aby wziąć udział w w Konkursie należy zarejestrować swoje uczestnictwo za pomocą formularza poprzez jego poprawne, kompletne i rzetelne wypełnienie i wysłanie do Organizatora na adres kieruneksurowce@e-bmp.pl w terminie do 20.10.2021 r.

Kapituła konkursu wyłoni trzy najciekawsze zgłoszenia. Laureaci o zwycięstwie zostaną powiadomieni telefonicznie lub drogą mailową,

Przyznanie nagród nastąpi 5 listopada podczas Sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO.

Informacje szczegółowe:

Formularz i regulamin
O konkursie
Skład komisji
 

 

fot. 123rf.com fot. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ