Partner serwisu
26 lutego 2020

Konkurs EKOkopalnia. Jest co najmniej 5 powodów, aby się zgłosić

Kategoria: XXVIII Sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO, 4-5 listopada 2021, Kielce

Chcesz, aby Twoja firma była postrzegana jako odpowiedzialna społecznie i dbająca o środowisko? Jesteś przedsiębiorcą z branży górnictwa odkrywkowego surowców skalnych? Zgłoś swój projekt do konkursu EKOkopalnia. Jest co najmniej 5 powodów, aby wziąć udział w tej inicjatywie.

Konkurs EKOkopalnia. Jest co najmniej 5 powodów, aby się zgłosić

Dajesz się poznać

Wyróżnienie w konkursie EKOkopalnia to dodatkowa promocja, która wzmacnia wizerunek firmy przyjaznej społecznie i ekologicznej, podbija rozpoznawalność oraz jest narzędziem budowania zaufania w biznesie. Wygrana buduje i umacnia przekaz, a także pomaga dotrzeć z nim do szerszej grupy odbiorców.

 

Pokazujesz, co robisz dla innych

Masz możliwość pokazania siebie i działań, które podejmujesz, aby mieć dobre relacje z lokalną społecznością lub dbać o ekologie.

 

Zwiększasz swoją wiarygodność

Wygrana w konkursie EKOkopalnia jest potwierdzeniem wiarygodności biznesowej i wyznawanych wartości. Grono ekspertów wybiera  najciekawsze inicjatywy społeczne i ekologiczne. Wygrana w EKOkonkursie to wyróżnienie, które uwiarygadnia przedsiębiorcę na rynku i wzbudza zaufanie.

 

Promujesz swoje działania

Nagroda w EKOkopalni jest skutecznym narzędziem promocyjnym, wspierającym działania PR-owe i marketingowe. Wygrana jest związana z publikacjami na portalu www.kierunekSUROWCE.pl i magazynie "Surowce i Maszyny Budowlane", komunikatach prasowych, w newsletterach i social mediach. Zdobycie nagrody jest okazją do promocji firmy.

 

Nic nie tracisz

Nic, zgłoszenie jest darmowe, a korzyści przedstawione powyżej mówią same za siebie :)

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. 123rf.com fot. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ