Partner serwisu
Gorący temat
27 lutego 2020

Rusza III edycja konkursu EKOkopalnia

Kategoria: XXVII Sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO, 6 listopada 2020, ONLINE

Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych za działania na terenach górniczych Storkowo i Bielinek, ALAS UTEX za wydobycie w symbiozie ze środowiskiem i społeczeństwem, Grupa Górażdże za ścieżkę przyrodniczo-dydaktyczną Kopalni Surowców Mineralnych Nowogród Bobrzański oraz Lafarge w Polsce za współpracę z Gminą Lipnica i działania ochronne dla Jeziora Borzyszkowskiego. To laureaci poprzednich edycji konkursu EKOkopalnia. Firma BMP, redakcja magazynu Surowce i Maszyny Budowlane rusza z kolejną edycją konkursu branżowego EKOkopalnia.

Rusza III edycja konkursu EKOkopalnia

Nie tylko dla żwirów i piasków!

Firma BMP, wydawca magazynu "Surowce i Maszyny Budowlane" oraz na portalu www.kierunekSUROWCE.pl ogłasza III edycję konkursu EKOkopalnia. Poprzednie dwie edycje przeznaczone były dla kopalń żwirów i piasków, w tym roku zmieniamy reguły gry - udział mogą wziąć wszystkie kopalnie odkrywkowe surowców skalnych.

Zgłoś się do EKOkopalni

Chcesz, aby Twoja firma była postrzegana jako odpowiedzialna społecznie i dbająca o środowisko? Zgłoś ją do konkursu EKOkopalnia. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i zapoznać się z regulaminem (TUTAJ). Nie wiesz czy warto? Może ten tekst Cię przekona: www.kieruneksurowce.pl.

fot. 123rf.com fot. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ