Partner serwisu
05 listopada 2020

Rozpoczęło się XXVII sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO online

Kategoria: XXVII Sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO, 6 listopada 2020, ONLINE

- Ze względu na sytuację epidemiologiczną oraz liczne obostrzenia, sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO organizujemy w tym roku online. Jeszcze rok temu, podczas Ogorzelec Open Day, nikt nie pomyślałby, że czeka nas całkowite ograniczenie kontaktów i lockdown, a widywać będziemy się za pośrednictwem ekranu komputera. Dziś jest to nową normą, do której wszyscy staramy się dostosować – mówił podczas otwarcia Przemysław Płonka, redaktor naczelny BMP.

Rozpoczęło się XXVII sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO online

– Przyszło nam się spotkać w innej formie niż co roku, jednak najważniejsze, że technologia daje nam takie możliwości i mimo obecnej sytuacji możemy uczestniczyć w tym jakże istotnym dla branży kruszyw wydarzeniu. Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych jako Honorowy Gospodarz tego wydarzenia może poszczycić się bogatą historią w branży kruszyw i nawozów, chociaż w obecnej formie funkcjonuje od 2015 roku. ŚKSM jest stabilną, dobrze rozwijającą się firmą, która stawia na ciągły rozwój – mówił podczas otwarcia Paweł Podsiadło, Dyrektor ds. Produkcji, Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego, Świętokrzyskich Kopalni Surowców Mineralnych.

***

XVXII Sympozjum Naukowo-Techniczne KRUSZYWA CEMENT WPANO, z uwagi na sytuację epidemiczną, odbywa się w bieżącym roku jedynie w formule online. Organizatorem spotkania jest firma BMP Sp. z o.o. – wydawca czasopisma "Surowce i Maszyny Budowlane" oraz portalu kierunekSUROWCE.pl

Honorowym Gospodarzem wydarzenia są Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych.

 

 

 

 

fot. 123rf/zdjęcie ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ