Partner serwisu

EKOkopalnia rośnie w siłę. Konkurs dla kopalń odkrywkowych (FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i REGULAMIN)

Kategoria: XXVIII Sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO, 4-5 listopada 2021, Kielce

Konkurs EKOkopalnia ma na celu promowanie przedsiębiorców, którzy podejmują działania ekologiczne, wspomagają działalność lokalnej społeczności i komunikują się z nią, zmniejszają uciążliwość związaną z eksploatacją kopalin, propagują rozwiązania sprzyjające ochronie gatunków i zasiedlaniu terenów oraz są odpowiedzialni za relacje z otoczeniem. Chcemy wyłonić kopalnie, które praktykują wdrażanie społecznej odpowiedzialności biznesu.

EKOkopalnia rośnie w siłę. Konkurs dla kopalń odkrywkowych (FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i REGULAMIN)

Pokaż, co robisz dla świata!

Prowadzisz kopalnię odkrywkową i masz dobre relacje z lokalną społecznością, a może dbasz o przyrodę? Opisz swoje działania w atrakcyjny sposób i wyślij na adres: kieruneksurowce@e-bmp.pl. Kwestionariusz dostępny poniżej, mile widziana także prezentacja w power poincie.

 

Dla kogo?

Konkurs przeznaczony jest dla kopalń odkrywkowych surowców skalnych z całej Polski. Z nadesłanych wniosków wyłonione zostaną trzy najciekawsze inicjatywy. Wręczenie nagród odbędzie się 4-5 listopada 2021 roku w Kielcach, podczas konferencji KRUSZYWA CEMENT WAPNO 2021.

 

Co będzie oceniane?

Członkowie kapituły konkursu w składzie: Piotr Rymarowicz, Marta Cała-Sturzbecher, Tadeusz Zając, Elżbieta Pietrzyk-Sokulska, Wiesław Kozioł i Wojciech Naworyta oceniać będą 4 kryteria:

- innowacyjność projektu,
- oddziaływanie społeczne projektu,
- oddziaływanie środowiskowe projektu,
- atrakcyjny sposób prezentacji projektu.

 

Jak się zgłosić?

Wystarczy wypełnić krótki formularz załączony w PLIKACH DO POBRANIA oraz podesłać prezentację projektu ze zdjęciami. Przed przystąpieniem do konkursu proszę zapoznać się z regulaminem (PLIKI DO POBRANIA).

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ