Partner serwisu

O magazynie

Kategoria: Magazyn

Kierunek Surowce (dawniej Surowce i Maszyny Budowlane)  – to jeden najbardziej rozpoznawanych na rynku magazynów branżowych dla przemysłu kruszyw i cementowo-wapienniczego. To pismo z ponad dwudziestoletną tradycją, a zarazem nowocześnie redagowane, w atrakcyjnej formie graficznej.

- Trafiamy do najważniejszych w branży. Magazyn jest imiennie wysyłany do: kierowników i prezesów większości kopalń kruszyw mineralnych w kraju, menadżerów wszystkich cementowni i zakładów wapienniczych w Polsce. Otrzymują go najważniejsze i największe firmy budownictwa drogowego. 

Czasopismo jest kolportowane na wielu imprezach targowych, konferencjach oraz sympozjach (m.in. wszystkich sympozjach BMP). 
Gazeta ma zasięg ogólnopolskinakład to ok. 2500 egzemplarzy. 


- Prezentujemy najwyższy poziom merytoryczny, najlepsze zdjęcia i nowoczesny skład. To zawsze aktualne, ciekawe reportaże, wywiady i artykuły, pisane przez najlepszych ekspertów z branży.

- Pismo zdobyło renomę - to skuteczne narzędzie promocji marki, produktów, usług. Współpracują z nami najnowocześniejsze firmy, by prezentować się na naszych łamach.

 
Kierunek Surowce to wymiana doświadczeń i integracja branży. Co roku, wspólnie z największymi w kraju kopalniami kruszyw, żwirowniami i cementowniami (Honorowymi Gospodarzami), organizujemy sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO oraz Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku.

 

Kontakt z redakcją

Sebastian Podsędek

Redaktor „Kierunek Surowce" i "Kierunek Pompy"

 

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ