Partner serwisu
12 grudnia 2019

KONTAKT

Kategoria: XII Konferencja Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku, 22-23 lipca 2020, Słok koło Bełchatowa

Justyna Bujko
specjalista ds. sprzedaży
tel. 32/415 97 74 wew. 41
kom. 694 848 896
fax 32 414 97 73
e-mail: justyna.bujko@e-bmp.pl

Sabina Szewczyk
redaktor
tel. 32 415 97 74 wew. 45
kom. 602 116 313

e-mail: sabina.szewczyk@e-bmp.pl

Bożena Pietrzak-Tychy
kierownik działu realizacji projektów
tel. 32 415 97 74 wew. 27
kom. 600 326 187

e-mail: bozena.tychy@e-bmp.pl

Kontakt z działem handlowym:

Ewa Dombek
starszy specjalista ds. sprzedaży
tel. 32/415 97 74 wew. 17
kom. 606 337 384
e-mail: ewa.dombek@e-bmp.pl

Marta Mika
specjalista ds. sprzedaży
tel. 32/415 97 74 wew. 38
kom. 602 694 574

e-mail: marta.mika@e-bmp.pl

Marta Mazurek
specjalista ds. sprzedaży
tel. 32/415 97 74 wew. 24
kom. 539 059 377

e-mail: marta.mazurek@e-bmp.pl

Kalina Barlik
specjalista ds. sprzedaży
tel. 32/415 97 74 wew.44
kom. 511 066 599

e-mail: kalina.barlik@e-bmp.pl

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ