Partner serwisu
01 czerwca 2023

XV Konferencja Naukowo-Techniczna Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku

Kategoria: XV Konferencja Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku, 1-2 czerwca 2023 r., Bronisławów

Liczne referaty, kolacja integracyjna, wycieczka techniczna oraz wykład specjalny. Tak wygląda program tegorocznej XV Konferencji Naukowo-Technicznej Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku, która odbywa się 1-2 czerwca w Bronisławowie.

XV Konferencja Naukowo-Techniczna Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku

Cieszę się, że aż 150 uczestników gościmy na naszym podwójnym jubileuszu – to bowiem 15. edycja konferencji i równocześnie rok, w którym obchodzimy 30-lecie naszej firmy – powitał uczestników Mateusz Grzeszczuk, dyrektor operacyjny BMP. – Na rozpoczęciu konferencji pragnę podziękować honorowemu gospodarzowi – Tomaszowskim Kopalniom Surowców Mineralnych, patronom branżowym – firmom Lafarge i Eurovia oraz Polskiemu Związkowi Producentów Kruszyw, który sprawuje patronat honorowy.

Mateusz Grzeszczuk omówił pokrótce tegoroczny program, który obejmuje 4 panele, kolację integracyjną, wykład specjalny oraz wycieczkę techniczną do Tomaszowskich Kopalni Surowców Mineralnych.

Serdecznie witam w imieniu swoim i TKSM – mówił Andrzej Grodzki, dyrektor zakładu TKSM Biała Góra. – Konferencja odbywa się w rejonie, gdzie bogata jest historia wydobycia i przetwórstwa piasków szklarskich. Nasza firma – która ma przyjemność być honorowym gospodarzem – eksploatuje złoża już od 100 lat. Jak to robimy? Pokażemy m.in. podczas wycieczki technicznej do naszego zakładu. Zapraszam też na nasze prezentacje – o historii Białej Góry, ale i o nowoczesnych, ciekawych narzędziach, które m.in. pomagają nam w zarządzaniu zakładem czy przy wydobyciu spod lustra wody.

 

***

XV Konferencja Naukowo-Techniczna Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku odbywa się w dniach 1-2 czerwca w Bronisławowie. Organizatorem jest BMP Sp. z o.o. – wydawca magazynu Surowce i Maszyny Budowlane oraz portalu kieruneksurowce.pl.

Rolę Honorowego Gospodarza pełnią Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ