Partner serwisu
26 kwietnia 2023

Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku: Co nowego w programie?

Kategoria: XV Konferencja Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku, 1-2 czerwca 2023 r., Bronisławów

W tym roku Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku mają swój jubileusz – to już 15. edycja konferencji. Już dziś zarezerwuj swój czas 1-2 czerwca i przyjedź do Hotelu Magellan w Bronisławowie na największą konferencję w Polsce dedykowaną producentom żwirów i piasków. Corocznie prawie 200 osób rozmawia o wyzwaniach, szansach, problemach branży, wymienia się doświadczeniami i nawiązuje nowe kontakty.

Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku: Co nowego w programie?

W bogatym programie tej wyjątkowej, jubileuszowej edycji znajdziemy m.in. wykłady:

  • Wojciecha Naworyty z AGH ,,Jak budować korzystny wizerunek kopalń kruszyw, czyli unikanie błędów przy rekultywacji wyrobisk po eksploatacji piasku i żwiru".
  • Mariusza Dyka, Starostwo Powiatowe w Gliwicach, ,,Eksploatacje piasków i żwirów w dolinach rzek a przepisy prawa wodnego".
  • Damiana Gwarka, Kruszywa SKSM SA, ,,Jak można zwiększać efektywność w oparciu o nowe technologie? Drony, zdalnie sterowane łódki pomiarowe..., czyli efektywne wydobycie i zarządzanie kopalnią przy użyciu nowych technologii"
  • i wiele innych.

Dodatkowo zapraszamy na wykład specjalny Marcina Skrobisza (Okręgowy Urząs Górniczy w Krakowie) na temat: ,,Militarne pamiątki w górnictwie – niebezpieczeństwo po latach".

W agendzie nie zabraknie czasu na integrację oraz zwiedzanie unikalnej kopalni piasku kwarcowego – po raz pierwszy bowiem Honorowym Gospodarzem konferencji będą Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.

 

 


 

 

Tagi: NKŻiP 23
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ