Partner serwisu
03 stycznia 2023

Nowy zestaw do segregacji odpadów i recyklingu dla ładowarek kołowych Doosan

Kategoria: Aktualności

Firma Doosan wprowadziła na rynek nowy zestaw do segregacji odpadów i recyklingu dla wielokrotnie nagradzanej serii ładowarek kołowych DL-7. Stworzony z myślą o poprawie bezpieczeństwa pracy operatorów w warunkach niebezpiecznych, jakie często towarzyszą zadaniom w zakresie przetwarzania i recyklingu odpadów, takich jak unoszący się pył, kurz oraz inne niebezpieczne cząsteczki. Jest to pierwszy zestaw tego typu dla ładowarek kołowych Doosan.

Nowy zestaw do segregacji odpadów i recyklingu dla ładowarek kołowych Doosan

Zestaw dostępny jest dla wszystkich modeli ładowarek kołowych Doosan, najczęściej używanych do tego rodzaju prac, począwszy od DL200-7, kończąc na DL480-7.

Do głównych cech zestawu do segregacji odpadów i recyklingu należą:

- Osłony przedniej szyby

- Osłony felg

- Osłony świateł drogowych (przednia + tylna)

- Osłona siłownika ramienia

- Osłona przegubów

- Osłona ramy przedniej

- Ochrona podwozia (przednia + centralna + tylna)

- Siatka na wlot powietrza

- Skraplacz klimatyzatora z szerszymi żebrami

- Pełne opony

Wyposażenie obejmuje wiele elementów zwiększających bezpieczeństwo, takich jak osłona przedniej szyby, osłony felg, osłony świateł drogowych oraz jeszcze inne typy osłon, a także osłona wlotu powietrza z siatki o drobnych oczkach i pełne opony. Niektóre z nich stanowią wyposażenie opcjonalne, dzięki czemu klienci mogą dopasować zestaw do konkretnych zastosowań swojej ładowarki kołowej. Doosan przygotowuje także wersję zestawu przeznaczoną na rynek wtórny, z myślą o klientach, którzy zdecydują się na doposażenie maszyny  w późniejszym terminie.

Niniejszy nowy zestaw pozwoli operatorom na pewniejszą i bezpieczniejszą pracę, a dla łatwiejszej konserwacji Doosan zapewnia w standardzie skraplacz klimatyzatora z szerszymi żebrami.

Zestaw do segregacji odpadów i recyklingu świetnie sprawdza się z innymi elementami z oferty ładowarek DL-7, takimi jak sprężarka powietrza, ramię do wysokiego podnoszenia, szybkozłącze, transparentna łyżka i nie tylko. W celu osiągnięcia maksymalnej wydajności i wszechstronności wszystkie nowe ładowarki kołowe DL-7 wyposażone są w standardzie w trzycewkowy zawór z funkcją regulowanego przepływu i blokady dla osprzętu napędzanego hydraulicznie. Nowy zestaw wywołał duże zainteresowanie wśród odwiedzających stoisko Doosan na targach Bauma w ubiegłym miesiącu, gdzie po raz pierwszy został zaprezentowany na nowej generacji ładowarek kołowych DL280-7.

Więcej informacji na temat sprzętu budowlanego firmy Doosan można znaleźć na stronie: www.doosanequipment.eu i www.maszynybudowlane.pl.

źródło: artykuł zewnętrzny
fot. artykuł zewnętrzny
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ