Partner serwisu
07 grudnia 2022

Aukcja robotów przemysłowych FANUC niemieckiego producenta pojazdów

Kategoria: Aktualności

Nawet jeśli obecnie producenci pojazdów przeżywają trudny okres, nie można wstrzymywać inwestycji. Optymalizacja kosztów ma przy tym jednak kluczowe znaczenie. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest zakup maszyn używanych. Są one znacznie tańsze od nowych maszyn i dostępne od ręki – to istotne czynniki uwzględniane na etapie planowania inwestycji. Na platformie Surplex.com do 13.12.2022 r można licytować osiem robotów przemysłowych FANUC pochodzących z działu produkcji niemieckiego producenta pojazdów.

Aukcja robotów przemysłowych FANUC niemieckiego producenta pojazdów

Wiele przedsiębiorstw znajduje się obecnie w fazie restrukturyzacji. Dotyczy to w szczególności producentów pojazdów. W końcu żadna inna branża nie jest tak dynamiczna i jednocześnie tak nowocześnie wyposażona. Jednak linie produkcyjne wymagają stałej adaptacji. Oznacza to, że wysokiej jakości roboty przemysłowe będące w dobrym stanie regularnie są kierowane na rynek maszyn używanych.

Od początku roku w przemysłowym domu aukcyjnym Surplex oferującym maszyny używane i wyposażenie zakładów prowadzonych było i jest kilka aukcji robotów przemysłowych FANUC oraz osi przemysłowych F.EE. Pochodzą one z działu produkcji niemieckiego producenta pojazdów.

8 wysokiej jakości robotów przemysłowych producenta FANUC

Do 13.12.2022 r. pod młotek wchodzi osiem wysokiej jakości robotów przemysłowych producenta FANUC:
R-2000iB/210F | 4 sztuki (rok produkcji: 2011)
M-900iA/260L | 2 sztuki (rok produkcji: 2012)
M-900iA/350 | 2 sztuki (rok produkcji: 2011/12)

Każdy z robotów z ramieniem zginanym dostępny jest z odpowiednią szafą sterowniczą, urządzeniem obsługowym i zestawem kabli, dlatego może zostać od razu uruchomiony w dziale produkcji kupującego. Roboty zostały podłączone, skontrolowane i ustawione w pozycji transportowej. Urządzenia znajdują się w zakładzie Eger na Węgrzech i – po uzgodnieniu terminu – są dostępne do obejrzenia.

 

 

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ