Partner serwisu
30 listopada 2022

GoGreen Concrete - Warsztaty Betonów Niskoemisyjnych

Kategoria: Aktualności

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbywają się Warsztaty Betonów Niskoemisyjnych. Jest to doskonałe połączenie teorii z praktyką, które odbywa się w ramach cyklu GoGreen Concrete.

 

GoGreen Concrete - Warsztaty Betonów Niskoemisyjnych

Po prelekcjach przyszedł czas na część typowo warsztatową, a w niej druk 3D z betonu, cementy niskoemisyjne w betonach do specjalnych robót geotechnicznych (wraz z możliwością monitorowania wytrzymałości wczesnej betonu) i projektowanie betonu do elementów wibroprasowanych.

Dziś można było posłuchać następujących wykładów: ,,Cement i beton – zmiany w normalizacji", ,,Mechanizm reakcji alkalia-kruszywo w betonie", ,,Zmiany w dokumentach technicznych".

Zakończono także sesje warsztatowe omówieniem wytrzymałości betonu oraz ogólnym podsumowaniem całości.

Wczoraj odbyły się wykłady: ,,Nowy standard budownictwa zrównoważonego", ,,Zrównoważona prefabrykacja betonowa", ,,Trwałość betonów niskoemisyjnych".

Po znakomitych prelekcjach przyszedł czas na część typowo warsztatową, a w niej druk 3D z betonu, cementy niskoemisyjne w betonach do specjalnych robót geotechnicznych (wraz z możliwością monitorowania wytrzymałości wczesnej betonu) i projektowanie betonu do elementów wibroprasowanych.

źródło: Grupa Górażdże
fot. Grupa Górażdże
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ