Partner serwisu
26 maja 2022

Precyzyjny wyładunek dzięki zoptymalizowanej hydraulicznej burcie

Kategoria: Aktualności

Trójstronna zabudowa W3H z siłownikiem pod podłogą wyposażona jest w hydrauliczną lewą burtę. Najnowsza modernizacja umożliwia podnoszenie skrzyni na bok przy maksymalnie otwartej burcie hydraulicznej, która pozostaje w ustalonej pozycji podczas ruchu skrzyni.  Nowy układ hydrauliczny burty jest odpowiedzią firmy KH-KIPPER na potrzeby polskich i zagranicznych klientów oraz efektem ich doświadczeń eksploatacji poprzedniego rozwiązania.

Precyzyjny wyładunek dzięki zoptymalizowanej hydraulicznej burcie

Burta hydrauliczna opuszcza się płynnie w dół od pozycji pionowej do niemal 180° w zależności od konfiguracji podwozia. Umożliwia to podjechanie wózkiem widłowym pod samą zabudowę i sprawny załadunek materiałów spaletyzowanych, np. kostki brukowej. Po podniesieniu skrzyni i otworzeniu burty do 90° możliwy jest precyzyjny wysyp ładunku na bok w pewnej odległości od pojazdu. Przy sypaniu wałów bądź zasypywaniu wykopów wzdłuż drogi, materiał nie zanieczyszcza kół i bocznych elementów podwozia umożliwiając łatwy wyjazd spod ładunku.

Nowe rozwiązanie daje możliwość bardziej precyzyjnego wyładunku materiału w pobliżu samochodu oraz dodatkowo osłania koła pojazdu przed zasypaniem ładunkiem. Opcja taka jest często stosowana przy naprawach infrastruktury drogowej i znacznie zwiększa funkcjonalność pojazdu.

Sama konstrukcja burty oraz jej pozostałe funkcje sterowania pozostają bez zmian w stosunku do obecnie stosowanego układu.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ