Partner serwisu
18 maja 2022

Zmarł Jarosław Badera, związany z Wydziałem Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego

Kategoria: Aktualności

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 16 maja 2022 roku, przeżywszy 54 lata, zmarł ŚP Jarosław Badera – doktor nauk o ziemi związany z Wydziałem Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego. Msza Święta żałobna odbędzie się 19.05.2022 r. o godz. 12.00 w Kaplicy Matki Boskiej Anielskiej w Dąbrowie Górniczej. Rodzinie i Najbliższym składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Zmarł Jarosław Badera, związany z Wydziałem Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego

Urodzony 22 grudnia 1967 w Sosnowcu, związany z Wydziałem Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego – absolwent kierunku „Geologia”, od 1992 zatrudniony w Katedrze Geologii Stosowanej, w 1999 ukończył studia doktoranckie w zakresie „Przyrodniczych podstawy ochrony środowiska”. Jako przedstawiciel środowiska akademickiego zajmuje się problemem społecznej akceptacji dla inwestycji górniczych, w szczególności konfliktami związanymi z wpływem górnictwa na szeroko rozumiane środowisko.

fot. 123rf.com fot. ilustracyjne
Elżbieta Pietrzyk-Sokulska
2022-05-19
To dla mnie szok. Kilka lat współpracowaliśmy w zakresie adaptacji miejsc po eksploatacji surowców skalnych i konfliktów związanych z prowadzeniem eksploatacji. Młody człowiek, pełen zapału, wiedzy i serdeczności. Jarku będzie Cię brakowało. Spoczywaj w spokoju, pewnie "tam na górze" potrzebuję Twojej wiedzy i energii.
Barbara Radwanek-Bąk
2022-05-20
Bardzo przykra wiadomość. Tak nagle i za szybko odszedł....
Współpracowaliśmy i dyskutowali na różne tematy, nie tylko geologiczne. Cóż - nie znamy dnia ani godziny. Ale nam tutaj będzie Cię Jarku brakowało. Spoczywaj w pokoju!
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ