Partner serwisu
17 czerwca 2014

Szukaj strzałki, wybierz pewny cement

Kategoria: Cement i wapno

Stowarzyszenie Producentów Cementu od samego początku swojej działalności podejmowało szereg działań mających na celu podniesienie poziomu polskiego budownictwa, a także jakości cementu i betonu - podstawowych materiałów budowlanych współczesnego budownictwa.

Szukaj strzałki, wybierz pewny cement

Jedną z podjętych inicjatyw jest trwająca od kilkunastu lat Kampania Polski Cement, propagująca nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania w budownictwie z zastosowaniem technologii betonowych, a także cyklicznie podejmowane akcje na rzecz zwiększania świadomości konsumentów. Dzisiaj rynek materiałów budowlanych daje ogromne możliwości inwestorowi związane z wyborem technologii lub zastosowaniem różnego rodzaju materiałów. Jednak zasadniczym czynnikiem stojącym za wyborem produktów budowlanych, wciąż jednak powinna być i pozostaje ich jakość.

Z uwagi na fakt występowania na rynku cementu o zaniżonej jakości Stowarzyszenie podjęło inicjatywę przygotowania i wdrożenia programu „Pewny Cement”. Celem programu jest zapewnienie końcowemu użytkownikowi cementu, produktu o właściwościach zgodnych z wymaganiami normowymi.

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ