Partner serwisu
Tylko u nas
08 października 2021

Mały jubileusz KUEPER POLSKA Sp. z o.o.

Kategoria: Aktualności

To już dziesięć lat minęło, od kiedy powstała spółka. Czas szybko biegnie i zmienia szeroko pojętą rzeczywistość. Choć nie ma już wśród nas współzałożyciela firmy, naszego nieodżałowanego przyjaciela, Prezesa ŚP Jerzego Florczaka, który niespodziewanie odszedł w zeszłym roku, to dalej staramy się płynnie kontynuować działalność i współpracować z coraz większą liczbą Klientów, głosząc motto: ,,Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości”.

Kontynuacja działalności firmy na rynku polskim, ale i zagranicznym niesie ze sobą wiele wyzwań. Także COVID częściowo wpłynął na naszą działalność, ograniczając wyjazdy służbowe, bo jednak bezpośredni kontakt z Klientem, to skuteczna sprzedaż.

Docieramy i działamy tam, gdzie inni sobie nie radzą

Docieramy do kontrahentów zarówno z branż przemysłu górniczego wydobywczego jak i spożywczego, drogowniczego, budowlanego, rolnego oraz wielu innych. Staramy się na bieżąco pokazywać nasz wachlarz działalności i pełną gamę produktów na targach i konferencjach branżowych w kraju i za granicą. Dokonujemy publikacji artykułów oraz reklam, co pomaga w dotarciu do Klienta, który potrzebuje specjalistycznych produktów, szytych na miarę. Także Klient niszowy, gdzie potrzebna jest specjalna technologia, nie stanowi dla nas problemu „Docieramy i działamy tam, gdzie inni sobie nie radzą” i pomagamy osiągnąć sukces.

Nieoceniona jest pomoc i wsparcie naszej matecznej Firmy KÜPER Gmbh & Co. KG z Bochum. Dział Konstrukcyjny i Techniczny, pomaga m.in. w rozwiązywaniu tematów dotyczących zakresu przesiewu wąskich frakcji, ale też w pozostałych zagadnieniach dotyczących parametrów materiałów z PU oraz gumy są często omawiane. Wszystkie spostrzeżenia Klientów zostają przenoszone na nasze nowe produkty, które coraz częściej wytwarzamy pod indywidualne zastosowania Klienta.

Nowa siedziba

Rok bieżący przyniósł zmiany lokalizacji spółki z Kotlarni na Stare Siołkowice i obecnie możemy pochwalić się nowym własnym biurem wraz z podręcznym magazynem. Stare wynajmowane przez nas biuro pozostaje biurem regionalnym. Razem z Prezesem Adamem Bienkiem patrzymy optymistycznie w przyszłość. Przy okazji jubileuszu pragniemy podziękować wszystkim, którzy wspierają działalność Kueper Polska i są wierni naszej firmie. Mamy nadzieję, że liczba zadowolonych Klientów będzie wciąż rosła. Zapraszamy do współpracy.

fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ