Partner serwisu
20 września 2021

Czy wirtualna rzeczywistość na stałe zagości na spotkaniach dialogu społecznego? Technologie immersyjne narzędziem do budowania społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR)

Kategoria: XXVIII Sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO, 4-5 listopada 2021, Kielce

To tytuł prezentacji, z którą podczas XXVIII Sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO 2021 (4-5 listopada 2021 r.) wystąpią dr inż. Mateusz Sikora i Tomasz Woliński.

Czy wirtualna rzeczywistość na stałe zagości na spotkaniach dialogu społecznego? Technologie immersyjne narzędziem do budowania społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR)

dr inż. Mateusz Sikora

W 2011 r. ukończył studia w krakowskim AGH na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii (dzisiejszy Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami) na kierunku Górnictwo i Geologia, specjalności Technika Odkrywkowej Eksploatacji Złóż. Od tego momentu już nie student, a pracownik badawczo-dydaktyczny Akademii. W 2019 r. uzyskał tytuł doktora nauk technicznych w dyscyplinie Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka, poruszając się głównie po tematyce projektowania strategicznego. Autor 83 publikacji naukowych oraz kilkudziesięciu opracowań komercyjnych dla przemysłu surowcowego. Współtwórca Szkoły Górnictwa Odkrywkowego, jednej z największych, cyklicznych konferencji branżowych w kraju. Górniczy obieżyświat, ciekawsko zaglądający do wyrobisk odkrywkowych inżynierom w wielu krajach świata. Propagator i entuzjasta wdrożeń nowoczesnych technologii w branży, a na co dzień projektant, technolog, dydaktyk. Autor wizji SAMO-VAR, tj. wykorzystania wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości w procesie budowy strategii społecznej odpowiedzialności biznesu, szczególnie w jej środowiskowym aspekcie. Po pracy kask ochronny najchętniej zamienia na kask rowerowy, wspinaczkowy lub skiturowy, czerpiąc z zasobów środowiska nie tylko dobra materialne (jako górnik) ale i duchowe (jako endorfinista).

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ