Partner serwisu
06 maja 2021

Transport i pomoc drogowa w jednym

Kategoria: Aktualności

Dwuosiowa naczepa niskopodwoziowa N2N na specjalne zamówienie firmy Trans-Serwis z Łopuszna to nie tylko pojazd transportowy, ale również mobilny warsztat. Będzie przewozić głównie ciągniki ciężarowe do 19 ton wagi.

Transport i pomoc drogowa w jednym

Przednia część naczepy została zagospodarowana na mobilny warsztat. Na jego wyposażeniu znajdą się m.in. narzędzia, koła i części zapasowe niezbędne do napraw. Dzięki rozsuwanej z prawej strony plandece do pomieszczenia można załadować również większe elementy, np. owiewki ciągników. Pomieszczenie posiada własne oświetlenie i przepuszczający światło dach.

Zamontowana na balkonie 9-ciotonowa wciągarka elektryczna umożliwia załadunek uszkodzonych pojazdów ciężarowych lub maszyn bez własnego napędu. Wciągarka obsługiwana jest za pomocą sterowania radiowego lub przewodowego pilota.

Aluminiowe ręcznie rozkładane najazdy wspomagane są siłownikami gazowymi, co zapewnia szybki i bezproblemowy załadunek i transport.

Wnęki na koła w przedniej części powierzchni załadunkowej oraz bardzo niski profil opon umożliwiają obniżenie wysokości gabarytowej transportowanych pojazdów, co jest szczególne istotne przy ciągnikach o wysokich kabinach. Wnęki, jeśli nie są w danym momencie używane, można zakryć ażurową blachą, aby uzyskać płaską platformę.

Naczepa niskopodwoziowa została wykonana ze stali konstrukcyjnej. Podłoga pokryta jest perforowaną blacha typu Lohr dla lepszej przyczepności pojazdu na pokładzie. Całkowita długość naczepy wynosi ok. 13 500 mm, a powierzchnia załadunkowa - ok. 9 500 mm.

Zawieszenie pneumatyczne i automatycznie poziomowane 2 osie BPW ułatwiają załadunek, a druga oś skrętna – manewrowanie po ciasnych zakrętach.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ