Partner serwisu
03 marca 2021

XCMG wysyła 400 szt. swoich sztandarowych produktów do krajów inicjatywy „Jeden pas, jedna droga”

Kategoria: Aktualności

XUZHOU, Chiny, 2 marca 2021 r. /PRNewswire/ -- Czołowy producent maszyn budowlanych XCMG (000425.SZ) 18 lutego b.r. wysłał z Chin ponad 400 sztuk sprzętu budowlanego do krajów inicjatywy „Jeden pas, jedna droga” położonych m.in. w Południowo-Wschodniej Azji i Rosji.

XCMG wysyła 400 szt. swoich sztandarowych produktów do krajów inicjatywy „Jeden pas, jedna droga”

Wśród wysłanych towarów znalazły się produkty z różnych kategorii, w tym: koparki, równiarki i żurawie. Dotrą one do miejsc położonych wzdłuż tzw. Morskiego Jedwabnego Szlaku, pomagając w zwalczaniu pandemii COVID-19 i przyczyniając się do ożywienia gospodarczego w tych krajach.

Od 2013, spółka XCMG odnosi nieustanne sukcesy na rynkach krajów wchodzących w skład inicjatywy, dostarczając światowej klasy produkty i wsparcie techniczne klientom z całego świata.

„W ostatnich latach XMCG aktywnie wspiera swoich zagranicznych partnerów w zakresie szybszego budowania infrastruktury. Dopasowaliśmy różne rozwiązania pod kątem specyficznych warunków pracy w poszczególnych regionach, jednocześnie nieustannie udoskonalając naszą obsługę posprzedażową dzięki tworzeniu profesjonalnych zespołów serwisowych gwarantujących płynne i niezawodne działanie sprzętu” – powiedział Liu Jiansen, wiceprezes XCMG i dyrektor generalny XCMG Import and Export Ltd.

W lutym XCMG dostarczyła do Rosji 48 szt. indywidualnie dopasowanych żurawi samochodowych, które wyróżniają się na rynku światowym wyjątkową jakością i niezawodnością. W roku 2020 XCMG odnotowała 68% wzrost sprzedaży żurawi samochodowych.

Trzy modele: SQS157ARU, SQ175ARU i SQS200ARU są znane z wysokiej odporności na niskie temperatury, wyjątkowo długich ramion i dużego udźwigu. Posiadając na wyposażeniu automatyczny teleskopowy wysięgnik i kosz, sprzęt nadaje się do wielu zastosowań.

W celu sprostania warunkom pracy w lokalnym środowisku budowlanym, wszystkie żurawie wyposażono w sprzęt odporny na działanie niskich temperatur oraz liny z drutu stalowego. XCMG rozwiązała także techniczną przeszkodę związaną z rozszerzaniem i zwężaniem się wielu cylindrów, zapewniając stabilne i skuteczne rozszerzanie i zwężanie poziome. Opracowana przez XCMG technologia sterowania teleskopowym podnośnikiem zapobiega natomiast uszkodzeniu żurawia przez przeładowanie podczas pracy przy nadmiernym wydłużeniu.

„Kładziemy nacisk na tworzenie produktów wysokiej jakości. U podstaw 3-etapowej strategii międzynarodowej XCMG leży oferowanie zaawansowanych i trwałych produktów i usług dla naszych klientów” – powiedział Liu.

źródło: informacja prasowa
fot. 123rf.com fot. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ