Partner serwisu
26 lutego 2021

ROBYG kończy 4 inwestycje we Wrocławiu

Kategoria: Aktualności

Grupa ROBYG zakończy w pierwszym kwartale 2021 roku 4 inwestycje we Wrocławiu: Willa nad Potokiem na Muchoborze Wielkim przy ul. Stanisławowskiej, kolejne etapy osiedli Wojszyckie Alejki przy ul. Gałczyńskiego na Wojszycach oraz Uroczysko przy ul. Przejazdowej na Sołtysowicach. Wszystkie inwestycje zostały zrealizowane pod szyldem ROBYG WPB – to marka, która powstała dzięki przejęciu Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego.

ROBYG kończy 4 inwestycje we Wrocławiu

W drugim kwartale 2021 ROBYG rozpocznie przekazywanie mieszkań na osiedlu ROBYG Jagodno – największej pod względem liczby budynków i mieszkań inwestycji Grupy ROBYG we Wrocławiu. W ramach projektu docelowo powstanie 900 mieszkań w 15 budynkach wielorodzinnych i ponad 100 domów w zabudowie jednorodzinnej. ROBYG aktywnie szuka nowych gruntów w celu realizacji kolejnych inwestycji we Wrocławiu.

„We Wrocławiu jesteśmy bardzo aktywni – mamy obszerną ofertę mieszkań i bardzo atrakcyjne lokalizacje. Po przejęciu WPB rozbudowaliśmy nasz potencjał, a zainteresowanie klientów stale rośnie. Dlatego bardzo aktywnie poszukujemy nowych gruntów Wojszyce i okolice to coraz bardziej atrakcyjne miejsca do życia we Wrocławiu. Doceniają je zarówno młodzi, jak i seniorzy – dlatego zdecydowaliśmy, że zbudujemy więcej mieszkań dostosowanych do różnych potrzeb Inwestycja Uroczysko została powiększona i ostatecznie będzie się składać z sześciu budynków mieszkalnych. Projekt będzie podzielony na trzy etapy, każdy po dwa budynki. Pierwszy etap jest gotowy i zamieszkany, w drugim rozpoczęto odbiory, a trzeci jest w fazie konstrukcji pięter. Na Jagodnie, przy ul. Buforowej, kończy się budowa pięciu budynków wielorodzinnych oraz pierwszej partii domów. Niedawno rozpoczęła się realizacja kolejnego etapu – w ramach którego zaplanowano budynki z klubem malucha i osiedlowym przedszkolem. Na razie, w ramach tego etapu, do sprzedaży trafiły mieszkania 2-pojowe i 3-pokojowe z balkonami i ogródkami” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w ROBYG SA.

 

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ