Partner serwisu
16 września 2020

Nowy osprzęt koparki podsiębiernej do kompaktowych ładowarek Bobcat – większa uniwersalność, stabilność i wygoda

Kategoria: Aktualności

Bobcat wprowadza nową generację osprzętu koparki podsiębiernej do ładowarek o sterowaniu burtowym i kompaktowych ładowarek gąsienicowych tej marki. Nowy osprzęt koparki podsiębiernej zmienia ładowarkę Bobcat w wydajną koparkę, pozwalając klientom zwiększyć uniwersalność ich maszyn i zwrot z inwestycji.

Nowy osprzęt koparki podsiębiernej do kompaktowych ładowarek Bobcat  – większa uniwersalność, stabilność i wygoda

Daniele Paciotti, dyrektor ds. linii osprzętu Bobcat w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki powiedział: „Widzimy rosnące zapotrzebowanie na osprzęt koparki podsiębiernej i sprawiliśmy, że produkt nowej generacji w wersji uniwersalnej (V) stał się jeszcze bardziej wszechstronny. Mają one linię pomocniczą dwustronnego działania, która pozwala na stosowanie jeszcze szerszej gamy osprzętu wraz z koparką podsiębierną, również takiego osprzętu hydraulicznego jak świdry ziemne, młoty i łyżki przechylane. Poprzednia wersja osprzętu koparki podsiębiernej pozwalała tylko na stosowanie niehydraulicznego wyposażenia, takiego jak łyżki. Dla większego bezpieczeństwa i większej żywotności osprzętu wszystkie węże są teraz prowadzone wewnątrz wysięgnika”.

 

Operatorzy mogą więc przekształcać swoje ładowarki w koparki do kopania dołów, rowów i fundamentów. Jednak dzięki zwiększonej uniwersalności nowego osprzętu w wersji V, klienci mogą teraz dodawać do koparki podsiębiernej inny osprzęt do zastosowań w pracach rozbiórkowych, kształtowaniu krajobrazu i innych branżach. Nowa generacja koparki podsiębiernej pasuje do siedmiu różnych rodzin osprzętu Bobcat, na które składa się ponad 30 różnych modeli osprzętu:

 

            •           Świdry ziemne

            •           Młoty hydrauliczne

            •           Łyżki do gliny

            •           Łyżki wyrównujące

            •           Łyżki do kopania

            •           Łyżki szkieletowe

            •           Łyżki przechylane

 

Wersje V osprzętu koparki podsiębiernej są również standardowo wyposażone w system mocowania mechanicznego Klac™, który zapewnia szybszą zmianę osprzętu, co zapewnia jeszcze większą wydajność. Wersje S osprzętu mają specjalny system sworzniowy do zmiany osprzętu.

 

Nowy osprzęt koparki podsiębiernej jest około 100 kg lżejszy niż produkt poprzedniej generacji, co zapewnia większą stabilność, a więc i większe bezpieczeństwo. Nowa koparka podsiębierna zapewnia również pole widzenia z fotela operatora, co ułatwia kopanie przy użyciu dostępnych elementów sterujących.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ