Partner serwisu

VII konferencja „Energia i Środowisko w technologiach materiałów budowlanych, ceramicznych, szklarskich i ogniotrwałych”

Kategoria: Aktualności

W bieżącym roku Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych po raz VII podejmuje się zorganizowania Konferencji Naukowej pt. „Energia i Środowisko w technologiach materiałów budowlanych, ceramicznych, szklarskich i ogniotrwałych”, która odbędzie się w terminie 21.05 – 23.05.2014 r. w hotelu Klimczok w Szczyrku. W konferencji biorą udział przedstawiciele jednostek naukowych krajowych i zagranicznych oraz sektor przemysłowy. 

VII konferencja „Energia i Środowisko w technologiach materiałów budowlanych, ceramicznych, szklarskich i ogniotrwałych”

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń sfery nauki i praktyki przemysłowej w obszarze technik wytwarzania materiałów budowlanych, ceramicznych, szklarskich i ogniotrwałych, cechujących się niską energochłonnością i ograniczonym oddziaływaniem na środowisko naturalne. Ponadto zaprezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia inżynierii materiałowej, procesowej i środowiska w zakresie technologii wytwarzania wyżej wymienionych materiałów. Podczas konferencji zaplanowano także panel specjalny poświęcony utworzeniu w Oddziale IPMB w Opolu nowego Laboratorium Innowacyjnych Materiałów i Monitorowania Środowiska.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie icimb.pl/opole/konferencja oraz w zakładce ,,do pobrania".


 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ