Partner serwisu
07 września 2020

Drugie rekordowe zamówienie dla firmy Bobcat w Republice Czeskiej

Kategoria: Aktualności

Doosan Bobcat EMEA i wyłączny dealer firmy na Republikę Czeską, Bobcat CZ Plc, ogłosili kolejne rekordowe zamówienie od tego samego klienta – DEK Pujcovna – obejmujące nową partię 76 maszyn Bobcat.

Drugie rekordowe zamówienie dla firmy Bobcat w Republice Czeskiej

DEK Pujcovna zamówił dostawę 76 nowych minikoparek Bobcat o masie roboczej od 1,0 do 8,5 ton (modele E10z, E19, E35z, E50 oraz E85). „Po zeszłorocznym rekordowym zamówieniu 68 minikoparek i ładowarek, nowa dostawa kolejnych 76 maszyn stanowi największe jednorazowe zamówienie uzyskane przez firmę Bobcat w Republice Czeskiej” mówi David Hubik, dyrektor regionalny zajmujący się Republiką Czeską i regionem Europy Środkowej i Wschodniej w Doosan Bobcat EMEA.

DEK Pujcovna ma duże doświadczenie z marką Bobcat – najpierw w 2017 r. firma zakupiła dziesięć minikoparek Bobcat, a dwa lata później kolejne 51 minikoparek i trzydzieści ładowarek o sterowaniu burtowym. Pod barwami DEK Pujcovna dostępna jest flota 167 maszyn Bobcat, służąc klientom z 74 oddziałów w całym kraju.

 

DEK Pujcovna docenia wysoką jakość maszyn Bobcat

„Maszyny Bobcat dowiodły swojej jakości, trwałości i niezawodności” mówi Michal Svejcar, dyrektor DEK Pujcovna. „Mamy kilka lat doświadczenia z ponad setką maszyn Bobcat. Dzięki sieci dziesięciu wyspecjalizowanych oddziałów dealer, Bobcat CZ, obejmuje swoją działalnością cały kraj. Dlatego nie tylko obsługa jest wysokiej jakości, ale jej realizacja jest szybka, co jest decydujące zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów”.

Doosan Bobcat produkuje znaczącą część produktów ze swojej oferty w zakładzie w Dobrzyszy w Republice Czeskiej, gdzie znajduje się również nowa siedziba główna firmy na Europę, Bliski Wschód i Afrykę.

- Poza nową siedzibą i zakładem produkcyjnym Doosan Bobcat utrzymuje w tym miejscu również duże ośrodki szkoleniowe i badawcze. Wszystko, od rozwoju produktu, poprzez produkcję, kontrolę jakości, testy, aż po obsługę klienta i szkolenia dotyczące produktów, odbywa się w tym samym miejscu. Pozwala nam to gwarantować wysoką jakość i niezawodność maszyn Bobcat, jak również oferować obsługę na najwyższym poziomie - dodaje David Hubik.

 

Dwudziestoletnie pasmo sukcesów jako dealer maszyn Bobcat

Firma Bobcat CZ Plc jest wyłącznym autoryzowanym dealerem kompaktowych ładowarek, minikoparek, ładowarek teleskopowych, osprzętu i części zamiennych firmy Bobcat od 2000 r. Firma oferuje szeroką gamę maszyn i osprzętu do wynajęcia poprzez sieć dziesięciu ośrodków handlowych i serwisowych rozsianych po całych Czechach. Bobcat CZ zapewnia sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wynajem, szkolenia operatorów oraz dostawę części zamiennych dla ponad 3000 klientów.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ