Partner serwisu
06 sierpnia 2020

Lider polskiego rynku budowlanego ceni zabudowy KH-KIPPER

Kategoria: Aktualności

Podkielecką fabrykę nadwozi opuszcza w tym miesiącu 6 wywrotek z zabudowami KH-KIPPER zamówionymi przez Budimex SA. Jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno–usługowe, Budimex obecnie koncentruje się na rynku polskim. Do sprawnej realizacji dużych przedsięwzięć budowlanych mają mu posłużyć właśnie tylnozsypowe zabudowy na podwoziach MAN TGS 41.470 8x8.

Lider polskiego rynku budowlanego ceni zabudowy KH-KIPPER

Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce i należy do jednej z największych firm działających w sektorze infrastruktury na świecie. Oferuje usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. To nie pierwsze tego typu zlecenie powierzone KH-KIPPER. W przeszłości do floty Budimeksu trafiło już kilkadziesiąt zabudów, przy czym w tym roku zamówiono ich łącznie 10 sztuk. Wywrotki z zabudowami KH-KIPPER pracowały m. in. przy budowie zbiornika przeciwpowodziowego w Raciborzu – największej inwestycji hydrotechnicznej w Polsce zapewniającej bezpieczeństwo milionom ludzi i setkom miejscowości z Wrocławiem włącznie czy budowie zakorkowanego odcinka drogi ekspresowej nr 7 od Skarżyska - Kamiennej do granicy województw świętokrzyskiego z mazowieckim.

Zabudowy tylnozsypowe W1U przeznaczone są do transportu materiałów sypkich i masy bitumicznej. Unikalny kształt skrzyni W1U przypominający odwróconą literę Ω (omega) oraz pochylona burta przednia sprawiają, że lepki materiał nie przykleja się do jej wnętrza i łatwiej się zsypuje. – Budownictwo wymaga sprawnej i nieprzerwanej dostawy piasku, żwiru czy asfaltu. Od wielu lat współpracujemy z firmą KH-KIPPER, bo nasz sprzęt pracuje w ciężkich warunkach eksploatacyjnych i zabudowy muszą być dostosowane do ekstremalnego trybu pracy. Muszą mieć niską wagę i jak największą ładowność, oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej wytrzymałości, co pozwala optymalizować koszty transportu mające niebagatelne znaczenie przy realizacji dużych projektów budowlanych. Kilkadziesiąt wywrotek ze skrzyniami KH-KIPPER już użytkujemy, więc mieliśmy okazję docenić ich nowoczesną konstrukcję, niejednokrotnie korzystać ze wsparcia technicznego, a także sprawnego i profesjonalnego serwisu – mówi obecny przy przekazaniu samochodów Jacek Szumski, Dyrektor ds. technicznych w firmie Budimex SA.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ