Partner serwisu
29 czerwca 2020

Dyrektor Instytutu w Kapitule Znaku Pewny Cement

Kategoria: Aktualności

Członkowie Stowarzyszenia Producentów Cementu na czele z przewodniczącym Panem Krzysztofem Kieresem, podjęli decyzję o zaproszeniu Pana dr. hab. inż. Pawła Pichniarczyka do grona Kapituły Znaku Pewny Cement.

Dyrektor Instytutu w Kapitule Znaku Pewny Cement

Stowarzyszenie Producentów Cementu będąc instytucją założoną przez producentów cementu, od samego początku swojej działalności podejmowało szereg działań mających na celu podniesienie poziomu polskiego budownictwa, a także jakości cementu i betonu - podstawowych materiałów budowlanych współczesnego budownictwa.

 

Jedną z podjętych inicjatyw jest trwająca od kilkunastu lat Kampania Polski Cement, propagująca nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania w budownictwie z zastosowaniem technologii betonowych, a także cyklicznie podejmowane akcje na rzecz zwiększania świadomości konsumentów. Dzisiaj rynek materiałów budowlanych daje ogromne możliwości inwestorowi związane z wyborem technologii lub zastosowaniem różnego rodzaju materiałów. Jednak zasadniczym czynnikiem stojącym za wyborem produktów budowlanych, wciąż jednak powinna być i pozostaje ich jakość.

 

Z uwagi na fakt występowania na rynku cementu o zaniżonej jakości Stowarzyszenie podjęło inicjatywę przygotowania i wdrożenia programu „Pewny Cement". Celem programu jest zapewnienie końcowemu użytkownikowi cementu, produktu o właściwościach zgodnych z wymaganiami normowymi.

źródło: http://icimb.pl
fot. http://icimb.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ