Partner serwisu
25 czerwca 2020

Apel stowarzyszeń branżowych do Minister Rozwoju Jadwigi Emilewicz

Kategoria: Aktualności

Polski Związek Producentów Kruszyw: odpowiadając na zaproszenie Władz Stowarzyszenia Producentów Cementu, przedstawiciele PZPK w dniu 17 czerwca br. uczestniczyli w dyskusji dotyczącej perspektyw funkcjonowania producentów materiałów budowlanych w przyszłej sytuacji techniczno-gospodarczego będącej skutkiem działań, które zostały podjęte w Polsce podczas walki z pandemią COVID'19.

Apel stowarzyszeń branżowych do Minister Rozwoju Jadwigi Emilewicz

W dyskusji wzięły udział: Stowarzyszenie Producentów Cementu, Stowarzyszenie Producentów Betonów, Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego, Polski Związek Producentów Kruszyw, Stowarzyszenie Producentów Chemii Budowlanej, Stowarzyszenie Przemysłu Wapienniczego oraz Stowarzyszenie Producentów Brukowej Kostki Drogowej.

Owocem spotkania było przygotowanie wystąpienia - apelu o jak najszersze wsparcie wszystkich segmentów budownictwa mające na celu utrzymanie i pobudzenie inwestycji jako skutecznej drogi do możliwie szybkiego wyjścia z kryzysu wywołanego COVID-19.

Wspólne stanowisko po jego uzgodnieniu przez stowarzyszenia zostanie zamieszczone na naszej stronie w najbliższym czasie.

źródło: www.kruszpol.pl
fot. 123rf.com fot. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ