Partner serwisu
23 czerwca 2020

Myjka ciśnieniowa to nowy osprzęt do ładowarek Bobcat

Kategoria: Aktualności

Firma Bobcat wprowadziła na rynek myjkę ciśnieniową będącą nową przystawką do swoich ładowarek, dołączając do rodziny ponad 100 różnych rodzajów oryginalnych przystawek tej marki. Bobcat jest pierwszym na świecie producentem oferującym tego rodzaju osprzęt do miniładowarek o sterowaniu burtowym, gąsienicowych i ładowarek o wszystkich kołach skrętnych na rynku.

Myjka ciśnieniowa to nowy osprzęt do ładowarek Bobcat

Myjka ciśnieniowa, służąca do spryskiwania ulic, dróg i innych powierzchni wodą pod wysokim ciśnieniem, daje pewność i komfort. Szybkie i łatwe podłączanie do ładowarki Bobcat pozwala operatorowi natychmiast rozpocząć pracę z nowym osprzętem.

Niewielkie wymiary nowego osprzętu gwarantują maksymalną wydajność i upraszczają wymagania dotyczące transportu, a regulowana przednia dysza pozwala dostosować go do różnych rodzajów pracy.

Szeroki zakres zastosowań

Dostępne są trzy różne modele myjki ciśnieniowej – 250S, 250M oraz 250L – pasujące do różnych ładowarek Bobcat i spełniające określone wymagania wielu różnych zastosowań osprzętu, takich jak:

Prace drogowe i budowlane

Dezynfekcja w celu ochrony przed Covid-19 i w innych rodzajach ochrony sanitarnej

Czyszczenie wyposażenia w parkach i na ulicach

Konserwacja linii kolejowych, mostów i tuneli

Czyszczenie kojców zwierząt i drobiu

Czyszczenie różnego rodzaju maszyn

Daniele Paciotti, dyrektor ds. linii osprzętu Bobcat w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki powiedział: „W palecie osprzętu Bobcat obecnie oferuje myjki ciśnieniowe, dzięki którym mycie ulic, znaków i wyposażenia na ulicach jest łatwiejsze i skuteczniejsze niż do tej pory. Tam, gdzie nie mogą się dostać większe, specjalistyczne maszyny lub gdzie prace muszą być wykonane mechanicznie, nowa myjka ciśnieniowa zamontowana na ładowarce Bobcat to najlepszy sposób, aby czyścić powierzchnie. Doskonałe wyniki można również uzyskać, myjąc fasady i dachy, np. aby usunąć zanieczyszczenia i mech”.

Nowy osprzęt jest również dość uniwersalny, gdyż operator może albo obsługiwać myjkę z kabiny lub przy użyciu rękojeści w przypadku czyszczenia miejscowego lub dezynfekcji określonych obiektów.

Daniele Paciotti dodał: „Rękojeść myjki przyłączona do węża 20 m na szpuli zapewnia łatwe przejście z mycia dyszą przednią do mycia ręcznego, umożliwiając alternatywne rozwiązanie czyszczenia wejść do budynków, narożników, pomników, maszyn, samochodów, ławek, znaków itp. w niewielkich przestrzeniach”.

Model myjki ciśnieniowej 250S jest przeznaczony do ładowarki o sterowaniu burtowym S100. Kolejny w linii to model 250M, który jest zatwierdzony do użytku na wszystkich ładowarkach o sterowaniu burtowym Bobcat od modelu S450 do S650 i ładowarkach gąsienicowych T450, T590 oraz T650. Trzeci model, 250L, jest przeznaczony do użytku z ładowarkami o sterowaniu burtowym S630, S650, S770 oraz S850 oraz kompaktowymi ładowarkami gąsienicowymi T590, T650, T770 oraz T870.  Do pracy z myjkami ciśnieniowymi wszystkie ładowarki poza S100 muszą być wyposażone w zestaw do sterowania osprzętem Bobcat, który jest standardem w maszynach o wysokim przepływie.

Przekształcanie mocy hydraulicznej w wodę pod ciśnieniem

W ścisłej współpracy z fińskim dostawcą Dynaset firma Bobcat oferuje obecnie osprzęt – myjkę ciśnieniową, która jest prosta i skuteczna w działaniu, przetwarzając moc hydrauliczną ładowarki w wodę pod ciśnieniem bez żadnej utraty mocy. Prostota ta ma ogromne znaczenie dla łatwości użytkowania i konserwacji osprzętu, zapewniając pracę bez przestojów i więcej godzin roboczych.

Osprzęt posiada ruchome kółko przednie, dzięki któremu myjka ciśnieniowa może pracować płynniej i szybciej. Poza łatwością użytkowania myjka ciśnieniowa jest również prosta w czyszczeniu, dzięki czemu można zrobić więcej – szybko, bezpiecznie oraz zgodnie z oczekiwaniami. Brak obrotowych części w pompie wysokiego ciśnienia zwiększa trwałość i ogranicza wymogi konserwacji.

Więcej informacji na temat firmy Bobcat oraz oferowanych produktów znajduje się na stronie www.bobcat.com

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ