Partner serwisu
28 lutego 2020

By było ciszej: Bezgłośne maszyny Volvo CE z napędem elektrycznym można już zamawiać online w przedsprzedaży

Kategoria: Aktualności

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) uruchamia pierwsze w Grupie Volvo narzędzie do zakupu maszyn online. Portal internetowy pozwoli klientom po raz pierwszy zarezerwować w przedsprzedaży jedną z nowych, kompaktowych maszyn Volvo z napędem elektrycznym.

By było ciszej: Bezgłośne maszyny Volvo CE z napędem elektrycznym można już zamawiać online w przedsprzedaży

Poszerzenie grona klientów

Po zarejestrowaniu się w narzędziu do składania wstępnych zamówień — które zostanie dziś uruchomione na głównych rynkach, czyli we Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii i Norwegii, a w niedalekiej przyszłości także na kolejnych — klienci zarezerwują sobie miejsce w kolejce do maszyn z napędem elektrycznym. Klienci otrzymają powiadomienie, gdy możliwe już będzie złożenie finalnego zamówienia na maszyny (mające trafić na rynek latem).

Portal internetowy jest obsługiwany we współpracy z lokalnymi dealerami. Stanowi dla klientów dodatkową możliwość zakupu jednej z tych maszyn, a jednocześnie pomaga im je wykorzystać na jeszcze więcej sposobów. Volvo Financial Services, siostrzana firma Volvo CE, to światowy dostawca usług finansowych dla Grupy Volvo, który ułatwia zakup maszyn z napędem elektrycznym, oferując elastyczne opcje finansowania.
 

Kampania uświadamiająca na temat elektromobilności

Premiera pierwszej oferty pojazdów z napędem elektrycznym Volvo CE zbiega się z rozpoczęciem w tym tygodniu kampanii informacyjnej na temat elektromobilności, wskazującej szereg korzyści społecznych płynących z nowej technologii. Kampania „By było ciszej” skupia się wokół jednej z najważniejszych zalet maszyn budowlanych z napędem elektrycznym, którą łatwo można przeoczyć — ograniczeniu emisji szkodliwego hałasu.

Melker Jernberg wyjaśnia: „W rozmowach o szkodliwych emisjach dominuje kwestia CO2. Jednak z badań wynika, że problem hałasu należy traktować równie poważnie. Powinniśmy podjąć wspólny wysiłek na rzecz ograniczania obu rodzajów emisji. Tylko tak możemy zadbać o bardziej zrównoważoną przyszłość”.

źródło: www.volvoce.com
fot. www.volvoce.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ