Partner serwisu
18 listopada 2019

Konkurs z zakresu znajomości zasad i przepisów BHP w JSW rozstrzygnięty

Kategoria: Aktualności

W piątek, 15 listopada br. w siedzibie Biura Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej w Jastrzębiu-Zdroju, po emocjonującej rywalizacji, wyłoniono zwycięzców dziesiątej edycji „Konkursu z zakresu znajomości zasad i przepisów bhp o Puchar Prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.

Konkurs z zakresu znajomości zasad i przepisów BHP w JSW rozstrzygnięty

Zwycięzcą został Jarosław Gąska z kopalni „Borynia-Zofiówka-Jastrzębie” Ruch Zofiówka i zdobył główną nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych. W klasyfikacji drużynowej - podobnie jak w ubiegłym roku - najlepszy okazał się zespół kopalni „Pniówek”.

Konkurs składał się z dwóch części: eliminacji i finału. Wzięło w nim udział 21 zawodników - po trzech pracowników z każdej kopalni i ruchu.

W pierwszej części konkursu uczestnicy musieli odpowiedzieć na 30 zamkniętych pytań wielokrotnego wyboru. Po emocjonującej walce do ścisłego finału zakwalifikowało się sześciu zawodników z największą liczbą punktów. W eliminacjach najlepszy wynik uzyskał Jarosław Gąską, który świetną passę zachował również w finałowej rozgrywce i ostatecznie został zwycięzcą jubileuszowej X edycji konkursu. Miejsce drugie zajął Grzegorz Błaszczyk z kopalni „Pniówek”, a trzecie Rafał Nowak z tej samej kopalni.

Laureaci odebrali nagrody z rąk Włodzimierza Hereźniaka - prezesa zarządu JSW, Krzysztofa Króla - wiceprezesa Wyższego Urzędu Górniczego oraz Ryszarda Chadery, przedstawiciela Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach.

źródło: wug.gov.pl
fot. 123rf.com/ zdjęcie ilustracyjne
Tagi: konkurs, BHP, JSW
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ