Partner serwisu
15 listopada 2019

Budimex: Centrum Logistyczne dla Lidla z nagrodą CIJ Award

Kategoria: Aktualności

Centrum Logistyczne Lidla w Kałuszynie, zrealizowane przez Budimex w 2018 roku, zdobyło prestiżową nagrodę CIJ Award w kat. Leading Green Warehouse Development. Nagrodę przyznaje 20-osobowe jury z branży retail, budowlanej, hotelowej i logistycznej. Obiekt zrealizowany dla Lidla został uznany za najlepszy w Polsce obiekt logistyczny pod kątem ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Budimex: Centrum Logistyczne dla Lidla z nagrodą CIJ Award

Nagrodę od 20 lat przyznaje Magazyn Commercial & Investment Journal, który jest opiniotwórczym medium na temat nowych projektów, nieruchomości, umów i działań inwestycyjnych, a także komentarze i szczegółową analizę rynku, statystyki i informacje o najnowszych trendach w Europie Północnej, Środkowej i Wschodniej oraz w międzynarodowych kręgach deweloperskich.

Centrum zrealizowane dla Lidla jest kolejną nagrodzoną realizacją Budimeksu. Wcześniej w tym roku nagrody zdobyły także inne budowy kubaturowe Budimeksu: Mareckie Centrum Edukacyjno Rekreacyjne w Markach i Fabryka Nuctech w Kobyłce.

Centrum logistyczne Lidla w Kałuszynie to największe w Polsce i najbardziej nowatorskie w Europie centrum należące do firmy Lidl.Obiekt na powierzchni ok. 28 tys. m2 ma dwie kondygnacje oraz część jednokondygnacyjną (ok. 30 tys. m2) przeznaczoną do wysokiego składowania. Razem powierzchnia użytkowa obiektu to ok. 58 tys. m2. Na piętrze w części północno-wschodniej zlokalizowano przestrzeń administracyjno-socjalną. Kubatura obiektu, licząca 726 tys. m3, zbliżona jest od kubatury Pałacu Kultury i Nauki!

źródło: budimex.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ