Partner serwisu
13 listopada 2019

Bridgestone i webfleet solutions przedstawiają pierwszą wspólną ofertę dla flot

Kategoria: Aktualności

Kilka miesięcy po przejęciu Webfleet Solutions, Bridgestone przygotował pierwszą ofertę, której użytkownicy kupując opony ciężarowe klasy premium - Duravis R002 lub Ecopia H002, w cenie otrzymają dostęp do platformy telematycznej WEBFLEET.

Bridgestone i webfleet solutions przedstawiają pierwszą wspólną ofertę dla flot

Bridgestone, największy na świecie producent opon i wyrobów z gumy, rozpoczął proces transformacji, który ma pomóc firmie zdobyć pozycję lidera rozwiązań w zakresie mobilności. Jednym z elementów tej strategii jest przejęcie spółki Webfleet Solutions, czołowego dostawcy usług do zarządzania flotą w Europie. Obecnie obie firmy wdrożyły pierwszą wspólną ofertę - „Promocja 12/12” skierowaną do flot ciężarowych, która umożliwi im optymalizację działań dzięki najnowszym oponom Bridgestone i systemowi Webfleet.

Promocja 12/12

Wszyscy klienci, którzy od 4 listopada do końca 2019 roku kupią 12 opon Bridgestone Duravis R002 lub Bridgestone Ecopia H002, otrzymają dwa zestawy telematyczne WEBFLEET na okres 12 miesięcy w cenie. W skład zestawu wchodzi:

Dostęp do dwóch pełnych rozwiązań telematycznych WEBFLEET na 12 miesięcy bez dodatkowych kosztów. To narzędzie, pomaga sprawniej zarządzać flotą poprzez min. monitorowanie pojazdów oraz naczep w czasie rzeczywistym na przejrzystych i najbardziej aktualnych mapach, skuteczne planowanie tras i przekazywanie ich bezpośrednio do kierowców oraz dostarczanie kompleksowej informacji o statusie pojazdów, spalaniu, wydajności, stylu jazdy kierowców i innych wskaźnikach kluczowych dla optymalizacji kosztów.

Instalacja i deinstalacja sprzętu.

Szkolenie dla klientów z obsługi systemu.

Oferta obejmuje także możliwość przedłużenia usługi na preferencyjnych warunkach.

W ramach promocji każdy klient może kupić maksymalnie 24 opony i otrzymać do 4 zestawów Webfleet. Szczegóły i regulamin promocji dostępne na stronie: www.natrase.pl/promocja.html

Współpraca z Webfleet Solutions to krok ku realizacji ambitnych założeń Bridgestone, tj. poszerzania kompetencji spółki w zakresie rozwiązań cyfrowych, aby sprostać rosnącym potrzebom klientów w obszarze wydajności, ekologii i wygody użytkowania.

System WEBFLEET, to innowacyjne rozwiązanie typu Software-as-a-Service (oprogramowanie jako usługa) do zarządzania flotą w czasie rzeczywistym. Firmy o różnej wielkości stosują je do monitorowania pracy pojazdów, zmniejszenia spalania, wspierania kierowców i podnoszenia ogólnej wydajności aut flotowych.

Opony DURAVIS R002 i Ecopia H002 marki Bridgestone to najlepsze rozwiązania, które pomagają flotom zoptymalizować koszty operacyjne, znacznie obniżając koszt przejechania kilometra dzięki wyjątkowej odporności na zużycie i ekonomii spalania.

Kontakt dla mediów: Katarzyna Jędrachowicz, PR Manager, mobile: +48 506 597 329, e-mail: k.jedrachowicz@mediaforum.pl

O Bridgestone w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie (EMEA)

Jesteśmy odziałem z regionu EMEA największego na świecie producenta opon i wyrobów z gumy. Od prawie 90 lat gwarantujemy, że ludzie i towary wygodnie i bezpiecznie dotrą do celu podróży. Budzimy zaufanie tam, gdzie liczy się to najbardziej – na styku pojazdu z drogą. Jesteśmy doskonałymi chemikami, inżynierami i naukowcami. Pracujemy nad innowacyjnymi technologiami w jednych z najbardziej zaawansowanych fabryk i centr badawczo – rozwojowych w Europie. Bezkompromisowo koncentrujemy się na dostarczaniu rzeczywistych rozwiązań dla rzeczywistych problemów, z którymi kierowcy spotykają się na drodze każdego dnia. Prowadzimy ich, bez względu na wszystko.

źródło: Bridgestone
fot. 123rf.com fot. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ