Partner serwisu
21 sierpnia 2019

Bridgestone zaprezentuje innowacyjne portfolio na międzynarodowych targach motoryzacyjnych IAA 2019

Kategoria: Aktualności

Bridgestone, największa na świecie firma zajmująca się produkcją opon i wyrobów z gumy, przedstawi swoje obszerne portfolio na 68. międzynarodowych targach motoryzacyjnych (IAA) we Frankfurcie. W odpowiedzi na koncepcję CASE (Connected, Autonomous, Shared and Electric) i aktualne główne światowe trendy, firma Bridgestone opracowała nowe produkty, technologie i rozwiązania mobilne, które pomagają jej sprostać zmieniającym się potrzebom kierowców, flot, partnerów i producentów samochodów.

Bridgestone zaprezentuje innowacyjne portfolio na międzynarodowych targach motoryzacyjnych IAA 2019

Podczas tegorocznych 68. Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych (IAA) we Frankfurcie Bridgestone zaprezentuje swoje obszerne portfolio i przedstawi innowacyjne rozwiązania kształtujące przyszłość mobilności.

Zmiany w celu sprostania ewoluującym potrzebom

W odpowiedzi na wyzwania stojące obecnie przed użytkownikami dróg, Bridgestone oferuje nowatorskie rozwiązania mobilne i aplikacje cyfrowe, które pomagają sprostać potrzebom klientów. Na stoisku Bridgestone będzie można uzyskać informacje na temat następujących rozwiązań: Bridgestone Connect, MOBOX NEXTFLEET i WEBFLEET – obydwa rozwiązania wprowadzone do portfolio usług Bridgestone po przejęciu TomTom Telematics w kwietniu 2019 roku.

Opony przyszłości

Dla Bridgestone sprostanie dzisiejszym wyzwaniom związanym z mobilnością i urzeczywistnianie koncepcji CASE to nie tylko rozwój rozwiązań cyfrowych. Marka jest pionierem w dziedzinie nowych technologii. Celem firmy jest opracowywanie opon przyszłości i sprostanie zmieniającym się wymaganiom. Na targach IAA 2019 zaprezentowane będą technologie Enliten, B-Silent, Run-Flat, B-Seal oraz ologic, które można znaleźć w oponach Bridgestone w ramach oryginalnego wyposażenia wielu marek samochodów premium, takich jak Audi, BMW i Mercedes.

Na stoisku zaprezentowane zostaną również rowery koncepcyjne Bridgestone „Air-Free” o kołach eliminujących ryzyko przebicia. Dzięki unikalnej strukturze szprych, technologia „Air Free” eliminuje potrzebę pompowania opon. Goście targów IAA będą mieli możliwość przetestowania rowerów „Air-Free”, a nawet wzięcia udziału w zabawie z ich wykorzystaniem.

Prezentacja produktów flagowych

Na targach IAA 2019 prezentowane będą również flagowe opony zimowe, letnie i całoroczne firmy Bridgestone: Blizzak LM005, Turanza T005 oraz Weather Control A005.

Linia Firestone również pojawi się na targach

Poza linią Bridgestone, na targach IAA 2019 zaprezentowane zostaną również opony Firestone wraz z kolejnymi flagowymi oponami zimowymi, letnimi i całorocznymi: Winterhawk 3, Roadhawk Multiseason GEN 02.

 

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ