Partner serwisu
29 lipca 2019

Zmiany w zarządzie Górażdże Beton sp. z o.o.

Kategoria: Aktualności

Z dniem 1 sierpnia 2019 roku Wojciech Hałat, pełniący funkcję Dyrektora Zarządzającego i Prezesa Zarządu Górażdże Beton sp. z o.o., obejmie stanowisko Dyrektora Generalnego HeidelbergCement Kazachstan.

Zmiany w zarządzie Górażdże Beton sp. z o.o.

Również z dniem 1 sierpnia 2019 roku na stanowisku Dyrektora Zarządzającego i Prezesa Zarządu Górażdże Beton sp. z o.o. Wojciecha Hałata zastąpi Przemysław Malinowski, który będzie raportował bezpośrednio do Dyrektora Generalnego Prezesa Zarządu Górażdże Cement SA Andrzeja Reclika, a w relacji pośredniej będzie podlegał Alanowi Turuspekovi, Area Director CCR NEECA.

Przemysław Malinowski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz Studiów MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie z zakresu sprzedaży oraz zarządzania. Przed dołączeniem w 2017 roku do Grupy Górażdże, związany był z Grupą EDF. Przez ostatnie dwa i pół roku kierował działem sprzedaży produktów geotechnicznych. Z powodzeniem wprowadził na rynek hydrauliczne spoiwa drogowe Multicrete, a także inne produkty specjalne, opracowane na bazie surowców i półproduktów dostępnych w Grupie HeidelbergCement. Zarządzał komercyjnym wdrożeniem opartego na technologii TX Active betonu fotokatalitycznego w Warszawie i Krakowie.

źródło: gorazdze.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ