Partner serwisu
29 maja 2019

Dzień Dziecka z CEMEX Polska pod znakiem bezpieczeństwa

Kategoria: Aktualności

okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, 1 czerwca w Chełmie odbędzie się wydarzenie „Kolorowy Dzień Dziecka. Bezpieczny rowerzysta z CEMEX-em”. W wydarzenie organizowane przez Chełmski Dom Kultury włączy się CEMEX Polska, organizując aktywności dotyczące bezpiecznego zachowania na drogach dla najmłodszych rowerzystów.

Dzień Dziecka z CEMEX Polska pod znakiem bezpieczeństwa

Podczas wydarzenia organizowanego w Amfiteatrze Kumowa Dolina, pracownicy działu logistyki CEMEX zapoznają dzieci i młodzież z zasadami bezpiecznego zachowania w ruchu drogowym. W programie znajdzie się m.in. prezentacja martwych punktów na drodze z punktu widzenia kierowcy. W tym celu chętni będą mogli wsiąść do samochodu ciężarowego i zapoznać się z polem widzenia kierowcy.

Inicjatywa organizowana przez CEMEX będzie także szansą na wykonanie darmowego przeglądu swojego roweru. Odbędzie się także konkurs, w którym nagrodą główną będzie jednoślad, a uczestnicy wydarzenia otrzymają lampki rowerowe i odblaski, zwiększające bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

Akcja podczas chełmskich obchodów Dnia Dziecka jest wpisana w regularne działania firmy na rzecz edukacji w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W ubiegłym roku CEMEX zorganizował w Chełmie akcję zamiany miejsc z kierowcą, mającą na celu podniesienie świadomości uczestników ruchu drogowego o możliwych niebezpieczeństwach związanych z ograniczonym polem widzenia kierowcy pojazdu ciężarowego.

Bezpieczeństwo, zarówno w miejscu pracy, jak i otoczeniu swoich zakładów, jest jednym z filarów strategii CEMEX. Dbałość o bezpieczeństwo pracowników, przewoźników, ale i społeczności lokalnych to priorytet w codziennej działalności firmy. Regularnie przygotowywane programy, wydarzenia i inicjatywy stanowią potwierdzenie zaangażowania CEMEX w zwiększanie świadomości i poziomu bezpieczeństwa.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ