Partner serwisu
14 maja 2019

Grupa Górażdże nagrodzona tytułem Solidny Pracodawca Roku 2018

Kategoria: Aktualności

25 kwietnia b.r. w Teatrze Capitol w Warszawie podczas uroczystej gali Grupa Górażdże otrzymała tytuł: Solidny Pracodawca Roku.

Grupa Górażdże nagrodzona tytułem Solidny Pracodawca Roku 2018

Celem tego ogólnopolskiego, organizowanego od kilkunastu lat konkursu jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce, szczególnie tych, którzy promują ciekawe i innowacyjne rozwiązania HR. Kapituła programu w trakcie procedury konkursowej wyłania laureatów na podstawie wielu, wystandaryzowanych kryteriów, które składają się na postawę godną miana Solidnego Pracodawcy.

- Tytuł Solidny Pracodawca Roku traktujemy jako znaczące wyróżnienie, ale także zobowiązanie do dalszej konsekwentnej realizacji przyjętego kierunku transformacji organizacyjnej w odpowiedzi na zmieniające się uwarunkowania rynkowe i oczekiwania naszych Pracowników – mówi Jacek Połącarz – Dyrektor Personalny, Członek Zarządu Górażdże Cement SA, odbierający nagrodę w imieniu Górażdży.

Przyznając Grupie Górażdże tytuł Solidnego Pracodawcy Roku kapituła doceniła działalność Grupy w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, a także możliwości indywidualnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez naszych Pracowników.

źródło: www.gorazdze.pl
fot. www.gorazdze.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ