Partner serwisu
09 maja 2019

Nanomateriały w architekturze i budownictwie

Kategoria: Książki pod patronatem kierunekSUROWCE.pl

Postęp technologiczny oraz znaczące wyniki naukowe i wdrożeniowe w zakresie nanotechnologii umożliwiają realizację nowych wyzwań, także w przypadku takich dziedzin jak architektura oraz budownictwo.

Nanomateriały w architekturze i budownictwie

W niniejszej książce autorzy przedstawiają zasadnicze aspekty odnoszące się do nanoarchitektury, jej zadań, perspektyw rozwoju i efektów wdrożeń nanomateriałów. Omawiają także ostatnie zmiany dokonane w tym zakresie przez wiodące na świecie grupy badawcze. Prezentują przy tym różne klasy stosowanych nanomateriałów oraz nanokompozytów. W książce wskazano również ryzyka, z którymi należy liczyć się, stosując tego rodzaju technologie w budownictwie i architekturze.

Publikacja skierowana jest do inżynierów, projektantów oraz przedsiębiorców aktywnie wdrażających nowoczesne a śmiałe koncepcje w dziedzinie architektury i w obszarze przemysłu budowlanego, a także naukowców z takich dziedzin jak materiałoznawstwo, chemia, fizyka, polimery i biotechnologia. Pożytek z jej lektury mogą wynieść również studenci inżynierii materiałowej, budownictwa i architektury.

Autor/ Redaktor:

  • prof. dr hab. inż. Maria Trzaska
  • prof. dr hab. inż. Zdzisław Trzaska
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ