Partner serwisu
06 maja 2019

Dzień otwarty w Kopalni Melafiru w Rybnicy Leśnej

Kategoria: Aktualności

11 maja, na terenie przy Kopalni Melafiru w Rybnicy Leśnej, w godz. 14.00 - 18.00 odbędzie się dzień otwarty kopalni.  Na festyn zapraszamy całe rodziny!

Dzień otwarty w Kopalni Melafiru w Rybnicy Leśnej

Szczególną atrakcją będą wycieczki z przewodnikiem po miejscu wydobycia melafiru. Będzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o powstałym miliony lat temu w wyniku wybuchów wulkanów melafirze, który współcześnie jest wykorzystywany do wzmacniania torów kolejowych (znajduje się na większości torów w Polsce) czy do budowy ważnych dróg. Wycieczka po wyrobisku gwarantuje też niesamowite widoki! To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć to wszystko z bliska!

Odbędą się też animacje, zabawy i zajęcia plastyczne dla dzieci, prowadzone przez  profesjonalnych animatorów z Teatru Avatar. Czekają nas również ciekawe prezentacje, malowanie buziek, pyszne, darmowe jedzenie, dużo słodyczy i inne atrakcje.

Organizatorzy: Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy, Gmina Mieroszów oraz partner Mieroszowskie Centrum Kultury zapraszają serdecznie! Czekamy na Was 11 maja, w godz. 14.00 - 18.00,  na terenie przy Kopalni Melafiru w urokliwej  Rybnicy Leśnej. Wstęp bezpłatny.

źródło: Informacja prasowa
fot. Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ