Partner serwisu
12 marca 2019

Nordkalk opublikował Raport Zrównoważonego Rozwoju za 2018

Kategoria: Aktualności

Zrównoważone decyzje i zrównoważone działania z każdym dniem nabierają większego znaczenia. Zrównoważony rozwój firmy Nordkalk dotyczy nie tylko ich samych, ale także klientów, inwestorów i pozostałych interesariuszy.

Nordkalk opublikował Raport Zrównoważonego Rozwoju za 2018

Nordkalk dąży do prowadzenia długoterminowego, rentownego biznesu w odpowiedzialny sposób, w zgodzie z naszymi interesariuszami i całym społeczeństwem. Ograniczamy negatywny wpływ naszych działań poprzez zwiększanie nacisku na zrównoważony rozwój, ciągłe doskonalenie i stosowanie najlepszych dostępnych metod i technik. Zrównoważony rozwój jest częścią naszej strategii biznesowej, ściśle monitorowanej przez Zespół Zarządzający.

Produkty i rozwiązania oparte na wapieniu są niezbędne do tego, żeby wiele gałęzi przemysłu mogło działać ekologicznie. Nordkalk wkłada ogromny wysiłek w opracowywanie nowych zrównoważonych produktów i rozwiązań. W niniejszym raporcie piszemy zwłaszcza o tym, jak Nordkalk może pomóc w realizacji celu nr 6 Zrównoważonego Rozwoju ONZ - Czysta woda i urządzenia sanitarne.

Celem wydanego Raportu Zrównoważonego Rozwoju jest szczegółowe przedstawienie naszym wewnętrznym i zewnętrznym interesariuszom działań prowadzonych na rzecz zrównoważonego rozwoju wraz z przykładami. Poprawiamy nasze praktyki w zakresie zrównoważonego rozwoju i sposób raportowania oraz dążymy do tego, aby nasze raporty w nadchodzących latach były w pełni zgodne ze standardami GRI - podaje Nordkalk.

Raport dostępny tutaj.

źródło: nordkalk.pl
fot. 123rf.com/fot. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ