Partner serwisu
06 lutego 2019

Wyłonione oferty w dwóch przetargach na koncepcje programowe dla ocinków S74

Kategoria: Aktualności

Wyłonione zostały oferty w przetargach na opracowanie koncepcji programowych dla dwóch odcinków drogi ekspresowej S74 Cedzyna - Łagów z obwodnicą Łagowa oraz Łagów - Jałowęsy.

Wyłonione oferty w dwóch przetargach na koncepcje programowe dla ocinków S74

Komisja przetargowa w kieleckim Oddziale GDDKiA wyłoniła ofertę firmy Trakt Katowice opiewającą na około 5,6 mln złotych w przetargu na opracowanie koncepcji programowej dla odcinka S74 Cedzyna - Łagów o długości 32 km oraz firmy Mosty Katowice opiewającą na około 3,8 mln złotych w postepowaniu o udzielenie zamówienia na opracowanie takiej dokumentacji dla odcinka Łagów - Jałowęsy o długości 14,5 km. Wykonawcy zobowiązali się do opracowania koncepcji programowych w ciągu 16 miesięcy od daty podpisania umowy. Wyłonienie ofert nie oznacza zakończenie postępowania przetargowego. Jednym z warunków podpisania umów jest brak odwołań od decyzji komisji przetargowej.

Koncepcja programowa to dokumentacja potrzebna do późniejszego opracowania projektu budowlanego umożliwiającego złożenie wniosku o decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.

źródło: www.gddkia.gov.p
fot. www.gddkia.gov.p
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ