Partner serwisu
24 stycznia 2019

Rusza II edycja konkursu EKOkopalnia

Kategoria: XI Konferencja Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku

Konkurs EKOkopalnia 2019 ma na celu wyłonienie przedsiębiorców, którzy podejmują działania ekologiczne, wspomagają działalność lokalnej społeczności, zmniejszają uciążliwość związaną z eksploatacją kopalin, komunikują się z lokalną społecznością, propagują rozwiązania sprzyjające ochronie gatunków i zasiedlaniu terenów oraz są odpowiedzialni za relacje z otoczeniem. Chcemy wyłonić kopalnie, które praktykują wdrażanie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Rusza II edycja konkursu EKOkopalnia

W zeszłym roku laureatem konkursu EKOkopalnia zostały Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych za działania na terenach górniczych Storkowo i Bielinek oraz ALAS UTEX za wydobycie w symbiozie ze środowiskiem i społeczeństwem. Specjalne wyróżnienia przyznano firmom: Lafarge za rekultywację terenów żwirowni Dębina Łętowska, CEMEX za projekt Bierawa - kopalnia przywrócona naturze oraz Kruszgeo za rekultywację terenów poeksploatacyjnych oraz budowę wysp i platform pływających dla ptactwa.

W tym roku kontynuujemy działania związane z konkurem EKOkopalnia.

Myślisz, że ten konkurs nie jest dla Ciebie? Nic bardziej mylnego! Nawet drobne rzeczy powinny być nagłośnione i docenione. Prowadzisz kopalnię i masz dobre relacje z lokalną społecznością, a może dbasz o przyrodę? Opisz swoje działania w kwestionariuszu zamieszczonym w załączniku i wyślij na adres: kieruneksurowce@e-bmp.pl.

Konkurs przeznaczony jest dla kopalń żwiru i piasku z całej Polski. Z nadesłanych wniosków wyłonione zostaną trzy najciekawsze inicjatywy. Wręczenie nagród odbędzie się 23 maja 2019 roku w Rzeszowie podczas konferencji Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku.*

Przed przystąpieniem do konkursu proszę zapoznać się z regulaminem (PLIKI DO POBRANIA).

*Zwycięzcy konkursu nie ponoszą kosztów związanych z opłatą konferencyjną.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ