Partner serwisu
09 listopada 2018

20 tysięcy użytkowników CEMEX Go w 18 krajach w ciągu pierwszego roku

Kategoria: Aktualności

Firma CEMEX, S.A.B. de C.V. (“CEMEX”) (NYSE: CX) w dniu dzisiejszym ogłosiła, że świętuje pierwszą rocznicę działania platformy cyfrowej CEMEX Go, tym samym zmieniając sposób obsługi ponad 20 000 klientów w 18 krajach i wprowadzając transformację cyfrową w globalnym przemyśle materiałów budowlanych.

20 tysięcy użytkowników CEMEX Go w 18 krajach w ciągu pierwszego roku

20 000 klientów stanowi około 60 procent wszystkich stałych klientów firmy CEMEX na świecie. Obecnie klienci ci składają około jednej trzeciej swoich zamówień - czyli około 20 procent globalnej sprzedaży firmy CEMEX - za pośrednictwem platformy. 
 
Platforma cyfrowa umożliwia CEMEX nie tylko lepszą obsługę klientów, ale także przekłada się na istotne zwiększenie efektywności transakcji biznesowych. Ponadto przewiduje się, że CEMEX Go wygeneruje bogatą w dane analizę, która pozwoli lepiej przewidywać potrzeby klientów i skupić się na najcenniejszych dla nich rozwiązaniach. 
 
„CEMEX Go kontynuuje wyznaczanie standardów zapewniających najwyższą jakość obsługi klienta w branży materiałów budowlanych. Jesteśmy dumni z tego, że osiągnęliśmy kamień milowy, czyli 20 000 zadowolonych klientów korzystających z platformy CEMEX Go rok po jej uruchomieniu” powiedział Fernando A. González, Prezes CEMEX. „Dzięki sukcesowi CEMEX Go w pierwszym roku funkcjonowania, możemy generować większą wartość dla naszej firmy, oferując innowacyjną platformę handlu cyfrowego innym podmiotom działającym w branży z całego świata.” 
 
Od dzisiaj NEORIS we współpracy z IBM komercjalizuje platformę dla firm handlujących ciężkimi materiałami budowlanymi na całym świecie. Proces oparty jest o bogate doświadczenie NEORIS i IBM, które to pomagają CEMEX w przekształcaniu cyfrowych procesów i technologii, skalując platformę w różnych krajach i wśród różnych produktów. Dzięki współpracy w ramach przedsięwzięcia, NEORIS i IBM wykorzystają światowej klasy możliwości otwartego oprogramowania w chmurze, aby przyspieszyć globalną komercjalizację, implementację i ciągłą ewolucję platformy. 
 
CEMEX Go oferuje w pełni cyfrowy pakiet usług, który umożliwia klientom wykonywanie większej ilości zadań w krótszym czasie, poprzez uproszczenie i usprawnienie transakcji i interakcji firm z CEMEX, zmniejszenie obciążenia administracyjnego klientów, co daje im więcej czasu na skoncentrowanie się na bardziej strategicznych sprawach biznesowych. Dzięki tej zintegrowanej platformie, klienci mogą wchodzić w interakcję z CEMEX w dowolnym miejscu i czasie za pomocą wielu urządzeń. 
 
CEMEX Go obejmuje pełną ścieżkę zakupową klienta. Dzięki CEMEX Go, klienci mogą składać i dostosowywać zamówienia, przeglądać historię transakcji, śledzić dostawy za pośrednictwem GPS w czasie rzeczywistym, otrzymywać natychmiastowe powiadomienia o statusie swoich zamówień oraz otrzymywać faktury i inne dokumenty handlowe. Klienci korzystają z pełnej obsługi poserwisowej, dostępności i przejrzystości wszystkich informacji, których potrzebują, aby lepiej zarządzać swoim biznesem, robiąc w kilka minut to, co wcześniej zajmowało im kilka godzin. 
 
CEMEX przechodzi cyfrową transformację przy wsparciu IBM i NEORIS, wykorzystując fachową wiedzę obu firm oraz innowacje i najnowocześniejsze technologie informacyjne, aby dostarczać przełomowe rozwiązania zapewniające najwyższą jakość obsługi klienta. 
 
CEMEX Go to projekt firmy CEMEX z zakresu badań i rozwoju, innowacji i rozwoju działalności gospodarczej, będący częścią globalnej sieci współpracy w zakresie badań i rozwoju, kierowanej przez centra badawcze CEMEX z siedzibą w Szwajcarii. 
 
CEMEX to globalna firma produkująca materiały budowlane, która zapewnia produkty wysokiej jakości i niezawodne usługi dla klientów i społeczności w ponad 50 krajach. CEMEX ma bogatą historię poprawy dobrostanu tych, z którymi współpracuje, poprzez innowacyjne rozwiązania budowlane, postępy w zakresie wydajności i wysiłki na rzecz promowania zrównoważonej przyszłości. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić stronę: www.cemex.com

NEORIS to globalna firma świadcząca usługi innowacyjne, która współtworzy przełomowe rozwiązania dla firm z cyfrowymi aspiracjami w celu zwiększenia ich interakcji z klientami, pracownikami i interesariuszami. NEORIS, z siedzibą w Miami, Floryda, ma sieć globalnych centrów dostaw, pracowni projektowych i biur w USA, Europie, Ameryce Łacińskiej i Azji. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę: www.neoris.com

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ