Partner serwisu
04 października 2018

Raport Zrównoważonego Rozwoju Grupy Górażdże

Kategoria: Aktualności

Wydany we wrześniu br. Raport Zrównoważonego Rozwoju Grupy Górażdże obejmuje lata 2016-2017 i jest drugą tego typu publikacją, przygotowaną zgodnie z wytycznymi standardu GRI Standards. 

Raport Zrównoważonego Rozwoju Grupy Górażdże

Publikacja podsumowuje ostatnie dwa lata działalności spółek Grupy Górażdże z uwzględnieniem nie tylko perspektywy biznesowej, ale przede wszystkim aktywności wynikających z realizowanej przez naszą firmę strategii zrównoważonego rozwoju.

Struktura raportu nawiązuje do przyjętego pod koniec 2017 r. przez koncern HeidelbergCement Programu Zobowiązania na rzecz  Zrównoważonego Rozwoju 2030, a poszczególne rozdziały definiują podstawowe cele w tym zakresie dla Grupy Górażdże. Publikacja zawiera także treści odnoszące się do wskaźników i informacji zaprezentowanych w poprzednim raporcie za lata 2014-2015.

Raport opisuje w czytelnej i atrakcyjnej formie zrealizowane w ostatnich dwóch latach inicjatywy społeczne, przedsięwzięcia w zakresie ograniczenia oddziaływania na środowisko (stosowanie paliw alternatywnych,  nowe produkty wytwarzane w oparciu o surowce uboczne z innych gałęzi przemysłu), a także innowacyjne praktyki w obszarze zarządzania personelem i ładu korporacyjnego.

Raport dostępny TUTAJ.

źródło: gorazdze.pl
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ