Partner serwisu
19 września 2018

Kilka słów o SCHAUENBURG Maschinen - und Anlagen-Bau GmbH...

Kategoria: Aktualności

Spółka SCHAUENBURG Maschinen- und Anlagen-Bau GmbH (MAB) należy do GRUPY SCHAUENBURG z siedzibą w Mülheim a. d. Ruhr. GRUPA SCHAUENBURG jest rodzinnym przedsiębiorstwem z tradycjami. Przed ponad 60 laty firma rozpoczęła w Zagłębiu Ruhry swoją działalność związaną z żeglugą i ciesielstwem, która stała się fundamentem do stworzenia stale rozwijającej się, międzynarodowej grupy kapitałowej, funkcjonującej jako spółka udziałowa.

Kilka słów o SCHAUENBURG Maschinen - und Anlagen-Bau GmbH...

Od ponad 50 lat urządzenia SCHAUENBUR MAB są wykorzystywane do budowy podziemnych dróg, łączników, wydobywania surowców naturalnych, czy też do pozyskiwania nowych źródeł energii. Jako firma specjalizująca się w zakresie indywidualnych wymogów klientów firma dostarcza rozwiązania dostosowane do ich potrzeb w wielu różnych branżach przemysłu. Szczególnie cenione są technologie oczyszczania w obszarze budowy tuneli i górnictwie, technologie ochrony środowiska i energetyczne, a także w branży podstawowych surowców budowlanych. Wytrzymała technologia, innowacje sprawdzające się w praktyce oraz stabilność dużej grupy kapitałowej - dzięki nim firma jest niezawodnym partnerem. Klienci cenią w szczególności długą żywotność naszych urządzeń oraz niezawodny serwis na całym świecie.
 
Indywidualne urządzenia i systemy
 
Wymogi dotyczące produktów końcowych oraz wykorzystywanych urządzeń są tak różne jak różne są materiały wyjściowe. Spółka ma do dyspozycji różnorodne procesy stale umożliwiające nam uzyskiwanie możliwie jak najlepszego i najbardziej ekonomicznego przygotowania: począwszy od mycia, przez klasyfikowanie i sortowanie aż po odwadnianie i zagęszczanie. W ścisłej współpracy z  klientami SCHAUENBURG Maschinen- und Anlagen-Bau GmbH opracowuje indywidualny proces przygotowania według systemu modułowego składający się ze standardowych komponentów. Proces ten optymalnie dostosowany jest do właściwości surowców mineralnych oraz wymogów w stosunku do żądanego produktu końcowego. Każde zlecenie na realizację projektu rozpoczyna się od szczegółowych konsultacji, analizy prób w laboratorium oraz dokładnej oceny uwarunkowań na miejscu. Na tej podstawie inżynierowie opracowują projekt urządzenia dostosowany do potrzeb z użyciem najnowocześniejszego oprogramowania 3 D.

Artykuł sponsorowany

fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ