Partner serwisu
25 czerwca 2018

Złota Budowlana Marka Roku 2018 dla Górażdży

Kategoria: Aktualności

W czwartek, 7 czerwca 2018, wręczone zostały nagrody w Rankingu Budowlana Marka Roku 2018. Podczas uroczystej gali, marka Górażdże, już po raz kolejny, otrzymała najważniejsze wyróżnienie – Złota Budowlana Marka Roku. Nagrodę w imieniu Górażdże Cement SA odebrał Marcin Sokołowski, Dyrektor Sprzedaży Cementu.

Złota Budowlana Marka Roku 2018 dla Górażdży

Wyróżnienia i tytuły „Budowlanej Marki Roku” przyznawane są stabilnym markom, które od lat cieszą się wysoką pozycją i renomą w opinii przedstawicieli firm wykonawczych. Górażdże już po raz czwarty otrzymały tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w  kategorii CEMENT.  

Organizowany przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce, cyklicznym projektem badawczym o tak szerokim zasięgu, którego wyniki rokrocznie wskazują marki budowlane cieszące się największą popularnością i zaufaniem wykonawców. Ranking został opracowany na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji przeprowadzonych wśród firm wykonawczych z całej Polski. To niezależny i najbardziej miarodajny ranking branżowy w kraju.

Uroczysta Gali rozdania nagród odbyła się w hotelu Venecia Palace w Michałowicach koło Warszawy i zgromadziła licznych gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele producentów materiałów budowlanych, organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszeń branżowych, partnerów biznesowych i mediów.

źródło: www.gorazdze.pl/
fot. www.gorazdze.pl/
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ