Partner serwisu
14 maja 2018

Kapituła konkursu EKOkopalnia

Kategoria: inne

Zobacz, kto zasiada w kapitule.

   Jarosław Badera - Jako przedstawiciel środowiska akademickiego zajmuje się problemem społecznej akceptacji dla inwestycji górniczych, w szczególności konfliktami związanymi z wpływem górnictwa na szeroko rozumiane środowisko.

   Elżbieta Pietrzyk-Sokulska - Szczególne zainteresowania to zrównoważony rozwój regionów i turystyki, ochrona środowiska, zwłaszcza dotycząca  możliwości rekultywacji  i adaptacji terenów po eksploatacji surowców mineralnych w celu przywrócenia im wartości użytkowych. Autorka wielu prac i opracowań z tego zakresu, a także publikacji książkowych, promotor prac inżynierskich i doktorskich z zakresu ochrony środowiska. Popularyzatorka wiedzy o adaptacji różnych wyrobisk górniczych poprzez prowadzenie ćwiczeń oraz wycieczek tematycznych w okolicach Krakowa. 

   Magdalena Fudala -  Specjalizuje się w relacjach z mediami, komunikacji wewnętrznej, komunikacji kryzysowej i CSR. Trener w szkoleniach z zakresu budowania wizerunku, autoprezentacji, relacji z mediami oraz zasad savoir - vivre wg. protokołu dyplomatycznego. Ekspert z listy PARP w dziedzinie zasad społecznej odpowiedzialności biznesu.
   Piotr Rymarowicz - prezes Towarzystwa na Rzecz Ziemi, szczególnie interesują go tematy związane z gospodarką odpadami, walorami stawów karpiowych, wsparciem społeczności lokalnej.
   Tadeusz Zając - jego główne zainteresowania to ochrona przyrody, ekologia ekosystemów, głównie dolin rzecznych, behawior osobników w kontekście wyboru siedliska. Pomysłodawca i koordynator wielu projektów za zakresu stosowanej ochrony przyrody. Obiekty badań: głównie fauna, ptaki, mięczaki, płazy.
   Wiesław Kozioł - profesor Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie  Oddział Zamiejscowy w Katowicach, do 2015r profesor Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii AGH w Krakowie. Kierownik Katedry Górnictwa Odkrywkowego AGH ( 1996 – 2012r). Autor lub współautor ok. 300 publikacji i kilkunastu monografii z zakresu górnictwa odkrywkowego, gospodarki odpadami wydobywczymi, ochrony środowiska. Promotor 10 prac doktorskich.                                                             

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ