Partner serwisu
04 kwietnia 2018

50 lat Budimeksu - podziel się swoją fotograficzną pasją

Kategoria: Aktualności

Lubisz fotografować? Nie są Ci obce zdjęcia nocne? Weź zatem udział w jubileuszowym konkursie Budimeksu. Podziel się swoją kreatywnością i uchwyć na zdjęciu jedną z ich inwestycji. Nieważne, czy używasz telefonu, czy aparatu – liczy się pomysłowość i kreatywność. Firma chce stworzyć album pokazujący inwestycje, z których jest najbardziej dumna. 50 obiektów na pięćdziesięciolecie Budimeksu.

Inwestycje zrealizowane przez Budimex znajdziemy niemal w każdym miejscu w kraju. Korzystają z nich codziennie setki tysięcy Polaków i często nie wiedzą, że za realizacją danej inwestycji stoi właśnie Grupa Budimex. Kilometry autostrad, Pomorska Kolej Metropolitalna, terminale lotnisk w Gdańsku czy Lublinie, biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego czy most w Kwidzynie. Z tej okazji przygotowano konkurs, w którym do wygrania są vouchery na zakupy w elektromarketach oraz cyfrowe lustrzanki.

Na stronie 50pracbudimexu.pl wybrano 50 najważniejszych inwestycji zrealizowanych przez Budimex. Od dróg, przez hotele i dworce, aż po obiekty sportowe czy konferencyjne. Wystarczy zrobić zdjęcie jednego z nich i zgłosić swoją pracę na stronie konkursowej. Zdjęcia mogą być wykonane w jednej z trzech kategorii: zdjęcie dzienne, zdjęcie nocne i tak lubiane przez wszystkich selfie (z obiektem w tle). Jury, w którego składzie znajduje się między innymi profesjonalny fotograf Adam Nurkiewicz, wybierze najciekawsze i najbardziej kreatywne prace. Co więcej, jedną z nagród głównych przydzielą internauci w publicznym głosowaniu.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ