Partner serwisu
23 marca 2018

Górażdże: Nabór wniosków do Programu Grantowego 2018

Kategoria: Aktualności

Fundacja Grupy Górażdże rozpoczyna nabór wniosków do kolejnej edycji Programu Grantowego.Podobnie jak w latach ubiegłych, o dotację mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, instytucje podległe organom samorządu terytoria lnego, a  w szczególności szkoły, organizacje sportowe, ośrodki nauki, kultury i sztuki.

Górażdże: Nabór wniosków do Programu Grantowego 2018

Instytucje te muszą mieć siedzibę oraz działać na terenie województwa opolskiego lub na terenie gmin, w których spółki Grupy Górażdże prowadzą swoją działalność. Na wsparcie Fundacji GÓRAŻDŻE  mogą liczyć projekty o znaczeniu lokalnym i regionalnym, głównie w zakresie nauki i oświaty, ochrony środowiska, kultury i sztuki, sportu oraz szeroko pojętej dobroczynności.

W tym roku pragniemy szczególnie zachęcić szkoły, uczelnie, jak również inne instytucje do zgłaszania wartościowych projektów o charakterze edukacyjnym. Mogą to być działania popularyzujące stosowanie nowych technologii, inicjatywy proekologiczne oraz innowacyjne przedsięwzięcia  z obszaru kultury  i sztuki.

Nabór wniosków prowadzony będzie w okresie od 19.03.2018 r do  7.05. 2018 roku. Regulamin Programu grantowego 2018  oraz formularze wniosków grantowych znajdują się w zakładce Program grantowy  http://www.aktywniwregionie.pl/pl/program-grantowy.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ