Partner serwisu
14 grudnia 2017

60-lecie KRUSZGEO

Kategoria: Aktualności

KRUSZGEO zajmujący się robotami geologiczno-wiertniczymi, opracowywaniem dokumentacji z zakresu hydrogeologii, geologii inżynierskiej i surowcowej, obchodzi w tym roku swoje 60lecie. Uroczystość jubileuszowa odbyła się w Barbórkę 4 grudnia 2017.

60-lecie KRUSZGEO

W obchodach udział wzięli wicewojewoda podkarpacki, wiceprezydent Rzeszowa, poseł PIS z Podkarpacia Wojciech Buczak, przewodniczący sejmiku podkarpackiego, burmistrzowie i wójtowie gmin gdzie znajdują się zakłady Kruszgeo, dyrektor OUG Krosno. Geolog wojewódzki z Rzeszowa i Krakowa oraz pracownicy firmy.

Historia KRUSZGEO, która ma 60 lat jest bogata w wydarzenia. Chciałbym z okazji naszego dzisiejszego Jubileuszu podkreślić wpływ na stały rozwój przedsiębiorstwa jego pracowników - tych byłych i tych obecnych. Załoga nasza liczy ponad 600 osób. Możemy być dumni z efektów prowadzonej przez KRUSZGEO SA działalności. 25 naszych zakładów produkujących kruszywo posiada status zakładów górniczych. 17 z nich zlokalizowanych jest na terenie województwa podkarpackiego, 8 położonych w woj. małopolskim. Produkowane przez nas kruszywo ma bardzo szerokie zastosowanie przede wszystkim w budownictwie, dostarczamy także kruszywo na potrzeby budowy dróg. KRUSZGEO SA dba o postęp techniczny, wypracowany zysk jest przeznaczany na inwestycje, nasza produkcja odbywa się przy pomocy nowoczesnych maszyn i urządzeń - powiedział Jan Bator, Prezes Kruszgeo.

Z radością i ufnością w dalszy rozwój Firmy pragnę dzisiaj podziękować wszystkim za minione 60 lat, szczególnie Wam pracownicy KRUSZGEO zarówno obecnym jak i przebywającym na emeryturze. Bez waszej wydajnej, zaangażowanej pracy nie byłoby tej firmy. Obecna sytuacja gospodarcza kraju, także wyniki bieżącego roku pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. Angażując się w pracę na rzecz firmy zapewnimy jej dalszy rozwój w najbliższych latach - dodał.

Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych "KRUSZGEO" Spółka Akcyjna w Rzeszowie powstało w lutym 1957 roku i początkowo funkcjonowało jako przedsiębiorstwo państwowe, pod nazwą Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Eksploatacji Miejscowych Surowców Mineralnych Przemysłu Terenowego w Rzeszowie.

fot. Jan Bator
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ