Partner serwisu
23 listopada 2017

Budimex doceniony za rekrutację nowych pracowników

Kategoria: Aktualności

Spółka Budimex otrzymała nagrodę w kategorii Proces Rekrutacyjny 2017, w drugiej już edycji konkursu „Siła przyciągania”, który powstał z inicjatywy „Pulsu Biznesu”, Grupy Work Service, PwC i Orange Polska.

Budimex doceniony za rekrutację nowych pracowników

Nagrodę w imieniu Budimeksu odebrał Cezary Mączka – Dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Członek Zarządu.

Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych i najskuteczniejszych przedsięwzięć, które pozwalają na przyciągnięcie i zatrzymanie w firmie najbardziej utalentowanych pracowników. Jury kompleksowo podchodzi do tematu employer branding i doceniane są nie tylko najlepsze praktyki ale przede wszystkim innowacyjne kampanie rekrutacyjne wykorzystujące niestandardowe narzędzia rekrutacji.

Jury konkursu doceniło Budimex za modelowy i ciekawy proces rekrutacyjny

Zamiast stołów bilardowych i elektronicznych okularów praca w barakach, często oddalonych od domów o wiele kilometrów. Błoto, gumiaki zamiast eleganckich butów. Budimex udowadnia, że dzięki sprawnie przeprowadzonej rekrutacji firma z branży budowlanej nie musi się obawiać braku kandydatów do pracy. – podaje Puls Biznesu.

Na potrzeby rekrutacji praktykantów Budimex stworzył aplikację Budimex Cup – to obiektywna i sprawiedliwa w ocenie kandydatów aplikacja pozwalająca w sposób ciekawy rekrutować młodych pracowników. Rekrutacja w ramach Akademii Budimex pozwoliła znaleźć 300 kandydatów, z których co najmniej jedna trzecia prawdopodobnie zostanie w firmie na dłużej.

źródło: budimex.com.pl
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ