Partner serwisu
23 października 2017

Prezentacja pojazdów KH-KIPPER i Brigade

Kategoria: Aktualności

W trakcie konferencji "Kruszywa Cement Wapno" w Kielcach odbyła się prezentacja wozów firm KH-KIPPER i Brigade. Oba pojazdy można było zobaczyć przed hotelem Binkowski.

Prezentacja pojazdów KH-KIPPER i Brigade

Rosnące koszty transportu są stymulatorem nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie ładowności pojazdu. Zabudowa kopalniana W1MV, zaprojektowana przez KH-KIPPER, jest odpowiedzią na te oczekiwania. Zabudowę charakteryzuje mniejsza waga i co za tym idzie większa ładowność. Zabudowę W1MV zaprojektowano do pracy w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych w kopalniach. W czasie transportu materiału o dużej frakcji jest narażona na nieustanne zużycie. Przy projektowaniu konstrukcji inżynierowie wykorzystali głównie sprężyste właściwości stali HARDOX HB 450. Energia kinetyczna uderzeń towarzyszących załadunkowi odłamków skalnych o dużej frakcji jest doskonale rozpraszana.

Bridge jest pionierem w zakresie bezpieczeństwa cofania od 1976 roku, kiedy to wprowadzono pierwszy w Europie alarm cofania. Od tego czasu firma wprowadziła coraz to nowocześniejsze rozwiązania w tej dziedzinie, rozszerzając ofertę o produkty wspomagające widoczność oraz wykrywające osoby znajdujące się w martwych strefach wokół pojazdu.

Dbając o bezpieczeństwo zespół inżynierów Brigade dostarcza innowacyjne rozwiązania na rynek. Dzięki małym inwestycją w sprzęt marki Brigade można osiągnąć faktyczne profity, ale co najważniejsze, poprawić bezpieczeństwo pracowników i znacząco ograniczyć koszty.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ